Ford Mustang ve Ranger birleşti

Ford, yeni nesil Ranger ve Mustang’in son rötuşlarını yapıyor. İlki 24 Kasım’da, ikincisi ise muhtemelen gelecek yıl piyasaya çıkacak. Hak edilmiş bir emekliliği almadan önce, T6 (Ranger) ve S550 (Mustang), midilli arabasının önü ile vahşi bir kamyonet yaratmak için açıklanamaz bir şekilde birleşiyor. Ford Mustang ve Ranger birleşti. 

Özel yapım Mustanger

Tayland’da bulunan ‘What Ford’ isimli bir tasarımcı bu iki model arasında daha farklı olamayacak şaşırtıcı bir füzyon yarattı. Özel yapım, kubbeli çamurluk işaret fişekleri, mat siyah arka lambalar ve her türlü zemine uygun kauçukla kaplanmış siyah Force Off-Road tekerlekleri olan eski Ranger’a dayanmaktadır. En önemli parça şüphesiz öne ve merkeze yerleştirilmiş midilli logosuyla tuhaf yüz nakli. Izgara tasarımı ve şekli, yan hava girişleri gibi spor coupe’ninkine benzer. Farların şekli bozulmadan kalırken, What Ford, ‘Stang’ far setini yansıtmak için üç şerit LED gündüz farı ekleyerek iç mekanlarını değiştirdi. Alıcı ayrıca mesajı güçlendirmek için tampona ikinci bir ışık şeridi ekledi.

Yapılan çabaları tamamlamak ve Ford Mustang ile olan bağı güçlendirmek için ön çamurluklarda midilli rozetleri ve art arda altıncı kez dünyanın en popüler spor otomobilinin Shelby versiyonunu hatırlatan iki beyaz şerit buluyoruz. Bizim deyiş şeklimizle “Mustanger” kesinlikle tam teşekküllü bir modele benziyor.

Güncel tüm araba haberlerimizi okumak ve fiyat listelerini incelemek için takipte kalın. Bizleri aynı zamanda Twitter’dan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Contact Us