Ford Dijital Stüdyo ile istediğiniz Ford’u, istediğiniz yerden keşfedin!

Otomotiv dünyasının herkesi heyecanlandıran dönüşümüne liderlik eden Ford, “geleceği bugünden yaşatabilmek” için geliştirdiği yenilikçi teknolojileri ve hizmetleri müşterilerine sunmaya devam ediyor. Müşterilerin istediği Ford’a istediği yerden bağlanması ve inceleyebilmesi için hayata geçirilen ‘Ford Dijital Stüdyo’ uygulaması; kullanıcıların seçili Ford modellerini bilgisayar, telefon ya da tablet üzerinden incelemesine, özel satış danışmanına bağlanarak sorabilmesine imkan sunuyor.

Teknoloji konusundaki öncü misyonunu, sadece araç teknolojileri ile sınırlı bırakmayan Ford, dijitalleşme ve geleceğin teknolojilerine bugünden adapte olmaya ve müşterilerine fayda sunan uygulamalar yaratmaya devam ediyor. Ford’un yenilikçi ve teknolojik uygulaması “Ford Dijital Stüdyo” ile müşteri deneyimi yeni bir boyuta taşınıyor. Ford’un müşterilere her an, her yerde ulaşılabilir, ‘iyi hissettiren’ bir deneyim yaşatmak amacıyla hayata geçirdiği ‘Dijital Stüdyo’, müşterilere istedikleri Ford’u, diledikleri yerden ve tüm cihazlardan, kendilerine özel Ford Dijital Stüdyo danışmanı ile canlı olarak inceleyebilme imkanı sunuyor. Bu hizmete erişmek için online randevu almak yeterli oluyor.

Müşteriler, Ford Dijital Stüdyo’ya internet bağlantısı olan tüm cihazlardan randevu oluşturarak erişim sağlayabiliyor. Randevu oluşturulduktan sonra, Ford Dijital Stüdyo’daki özel marka danışmanının gözünden, yönlendirmeler yapılarak, istenen Ford modelini en ince ayrıntılarına kadar görerek keşfedebiliyorlar. Ford Dijital Stüdyo marka danışmanı, donanım opsiyonlarından, fiyat paketlerine, araçlarla ilgili her soruya anında cevap vererek müşterilerin dijital ortamda Ford showroomlarındakine benzer bir deneyim yaşamasını sağlıyor. Görüşme sonunda müşteriler aracı test etme veya satın alma kararları doğrultusunda kendilerine en yakın Ford bayisine yönlendiriliyor.

Şu an için Yeni Kuga, Yeni Puma ve Tourneo Courier modellerinin yer aldığı Ford Dijital Stüdyo’da randevu oluşturmak için https://www.ford.com.tr/formlar/dijital-studyo adresine girmek ve araç modelini seçerek, gerekli yönlendirmeleri gerçekleştirmek yeterli oluyor.

Bir cevap yazın

Contact Us