Fiat Panda Sport Hybrid

2020 yılı sonunda Fiat en ikonik modellerinden biri yenilemeye karar verdi. Ana yeniliklerden biri, yeni bir Fiat Panda Sport Hybrid versiyonuydu.

Fiat Panda Sport Hybrid tasarımı ve motor gücü

İtalyan markasının kendisine göre Panda Sport genç bir izleyici kitlesini hedefliyor, bu nedenle belirli bir estetiği var. 16 inç iki tonlu alaşım jantlar, aynı gövde renginde ayrıntılar (kollar veya aynalar), yanda krom spor logosu içerir ve siyah bir tavan veya gövde için özel mat gri renk ile mevcuttur.

İç düzeyde, bu Sport versiyonu diğer şeylerin yanı sıra titanyum renkli gösterge paneli, gri deri ve kumaş döşeme, kırmızı dikiş, eko-deri kapı panelleri veya siyah tavan döşemesi ile ayırt edilir.

Fiat Panda Sport Hybrid

Standart donanımla ilgili olarak, AppleCarPlay ve Android Auto ile de uyumlu 7,0 inç dokunmatik ekrana sahip bir multimedya sisteminin yanı sıra çok işlevli bir direksiyon simidi, karartılmış ışıklar, bagaj lambası içerir.

Motor açısından marka şu anda test ettiğimiz 1.0 FireFly Hybrid motor, 70 HP güç ve 93 Nm maksimum tork ile mikro hibrit teknolojisini kullanan, her 100’de 5,2 litre tüketimi olan bir FireFly Hybrid motor sunuyor.

Buna ek olarak, Fiat Panda‘yı diğer rakiplerinden ayıran yönlerden biri de, dört tekerlekten çekişli Panda Cross 4×4 versiyonunu seçme olasılığıdır. Bu varyant, 1.0 mikro hibritten daha hızlı olan 0.9 TwinAir turboşarjlı 85 hp motora sahiptir.

Güncel tüm araba haberlerimizi okumak ve fiyat listelerini incelemek için takipte kalın. Bizleri aynı zamanda Twitter’dan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Contact Us