Fiat Doblo ve Dacia Dokker karşılaştırması

Bildiğiniz gibi ülkemizin en çok satış yapan hafif ticari modeli Fiat Doblo’dur. Ancak gelen son zamların ardından Doblo fiyatları da yükseldi. Peki Doblo yerine Dacia Dokker mı alınmalı? Fiat Doblo ve Dacia Dokker karşılaştırması. Fiat Doblo ve Dacia Dokker fiyat performans karşılaştırması.

Ticari araç almak isteyenlerin hayallerini süsleyen aracı satın almak giderek zorlaşınca alternatiflerine olan talep arttı. Bunlardan Dacia Dokker uygun fiyatı ile beraber tüketicilerin yeni gözdesi olacak gibi duruyor. Ticari araç isteyenler artık Doblo yerine Dacia Dokker mı almalı?

Maliyeti nispeten daha düşük araçlar yaparak uygun fiyatlı modeller üretmeye çalışan Dacia, bunu tüm segmentlerde ortaya koyuyor. Hafif ticari sınıfında da bu prensibi sürdüren marka, bu alanda Dokker ile beraber yarışıyor. Dacia Dokker, sunduğu uygun fiyat sayesinde segmentindeki rakiplerine meydan okumayı başarıyor.

Fiat Doblo ve Dacia Dokker karşılaştırması

Bu bağlamda Doblo düşkünü olan kişiler, artık Doblo’dan biraz daha küçük olsa da daha uygun fiyatlı olan Dacia Dokker modeline yöneliyor. Zira araç, hali hazırda 165.900 TL’den alıcı buluyor. Bu donanımda kullanıcılara 110 beygir güç üreten bir motor sunuluyor. Eğer siz de hafif ticari sınıfında yer alan bir araç satın almak istiyorsanız, Dokker fiyatıyla sizleri etkileyebilir.

2021 Dacia Dokker Fiyatları

Ambiance ECO-G 110 bg

Fiyatı: 165.900 tl.

Ambianca 1.5 Blue dCi 95 bg

Fiyatı: 185.000 tl.

Fiat Doblo ve Dacia Dokker karşılaştırması

2021 Fiat Doblo Fiyatları

1.3 M.Jet 95 bg E6D Easy Manuel Dizel

Fiyatı: 194.900 tl.

1.6 M.Jet 120HP E6D Premio Plus (7”Multimedya) Manuel Dizel

Fiyatı: 222.900 tl.

Fiat Doblo ve Dacia Dokker karşılaştırması

Güncel tüm araba haberlerimizi okumak ve fiyat listelerini incelemek için takipte kalın. Bizleri aynı zamanda Twitter’dan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Contact Us