Faizsiz kredi ile sıfır kilometre Opel

Türkiye’de en çok satılan otomobil markalarından olan Opel’in Temmuz araba kampanyalarındaki fırsatlarda son günlere girildi. İşte Opel’in model model araba kampanyaları…

Türkiye’de otomobil satın alacak olan vatandaşların tercih ettikleri markalardan olan ve ülkede hatırı sayılır bir piyasası bulunan Opel’in araba kampanyaları ses getirdi. Temmuz ayı araba kampanyaları yaklaşık bir aydır uygulamada bulunuyor.

Fiyat indiriminden faizsiz krediye kadar çok geniş yelpazede araba kampanyası düzenleyen Opel Temmuz ayında neredeyse her modeli için ayrı bir araba kampanyası düzenledi. Opel model araç satın almak isteyenler bu işlemi avantajlı imkanlarla gerçekleştirebiliyorlar.

OPEL CORSA TEMMUZ 2021 ARABA KAMPANYASI

Opel’in çok satılan modelleri arasında başı çeken Opel Corsa, Temmuz 2021 araba kampanyası ile fiyat indirimi yapılarak satışa çıkarıldı. Buna göre Opel Corsa satın almak isteyen müşterilere 189.900 TL’den başlayan fiyatlar veriliyor. Araçların fiyatları iç donanımlara ve diğer eklemelere göre değişebiliyor.

OPEL GRANDLAND X TEMMUZ 2021 ARABA KAMPANYASI

Opel’in kampanya ile sattığı modellerden birisi de Opel Grandland X oldu. Bu model otomobilin fiyatlarının 379.900 TL’den başladığı bildirildi. Ayrıca bu araç için 18 ay vadeli 100 Bin TL de kredi desteği veriliyor. Bu kredi için uygulanacak olan faiz oranı ise yüzde 0,99 oluyor.

OPEL YENİ MOKKA TEMMUZ 2021 ARABA KAMPANYASI

Kredi desteği ile satılan araçlardan birisi de Opel Yeni Mokka oldu. 365.900 TL’den başlayan fiyatlarla satılan bu araç için 100 Bin TL’lik kredi 18 ay vadeli ve aylık yüzde 0,99 faizle veriliyor. Bu kampanyanın stoklarla sınırlı olduğu bildirildi.

OPEL YENİ CROSSLAND TEMMUZ 2021 ARABA KAMPANYASI

Opel tarafından yapılan kampanya açıklamasına göre Opel Yeni Crossland model otomobiller de kampanya ile satılıyor. Bu araçların fiyatları 227.900 TL’den başlarken kredi desteği de veriliyor. 12 ay vadeli yüzde 0 faiz seçeneği ile verilen 50 Bin TL’lik kredi ile bu araç satın alınabiliyor.

OPEL INSIGNIA TEMMUZ 2021 ARABA KAMPANYASI

Opel’in vizyon araçlarından olan Opel Insignia kapsamlı bir kampanya ile satılıyor. 2020 model sıfır kilometre Opel Insignia araçlar 419.300 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. 2020 model bu araçlar için Opel tarafından faizsiz kredi imkanı da veriliyor. Buna göre 12 ay vadeli 90 Bin TL kredi faizsiz bir şekilde müşterilere kullandırılıyor.

Bir cevap yazın

Contact Us