En pahalı 2022 BMW iX

BMW iX yapılandırıcı şimdi yayında, yani yapabileceğiniz en pahalı sürümü oluşturma zamanı geldi. BMW’nin yeni elektrikli SUV’si BMW markası için heyecan verici yeni bir şafak ama bu gelenekleri geride bırakmamız gerektiği anlamına gelmiyor. Mantıklı bir SUV yapmak yerine, tasarımlamaya geçin ve BMW’nin tasarladığı gibi yapabileceğiniz en pahalı versiyonu oluşturun. Mevcut her özelliği ve en iyi özelliği seçeneği seçince 2022 BMW iX aracı 106,675 $’a ulaştı, sizce değer mi?

BMW iX, en temel donanım için xDrive50’den 83.200 dolardan başlıyor. Shadowline dış kaplama, 21 inç jantlar ve koyu renkli arka lambaların eklenmesi için 2.800 $ ekleyen Spor paketini ekledik. Daha sonra, dış renk dünyasına giriyoruz. BMW altı standart renk ve iki isteğe bağlı renk sunuyor ve bu da müşterilere 1.950$’a mal oluyor. Dış cepheye iX’e daha fazla varlık ve heyecan vermek için muhteşem Aventurin Red Metallic’i seçtik.

iX Sport paketi ile altı farklı standart tekerlek ve dört isteğe bağlı tekerlek arasından seçim yapabilirsiniz. 950 $ değerinde harika bir ek maliyet için 22” Aero Bi-Color jantları seçtik. 2022 BMW iX müşterisine, BMW dilinde Sensatec olarak bilinen üç farklı sentetik deri rengi sunulur, ayrıca 500$’a ek kumaş seçeneği de vardır. 2,450 dolarlık bir cüzdan için tam delikli deri Castenea Chestnut’ı tercih ediyoruz. Döşeme söz konusu olduğunda başka seçeneğimiz yoktu ve standart Titanium Bronze ile gittik.

Seçenekler, 2022 BMW iX fiyatını gerçekten şişirebileceğiniz yerdir. Şunları içeren Premium seçenek paketini seçtik: Heads up display, BMW jest ve sesle kontrol, iç kamera, ikonik elektrikli sesler, kişisel 5G hotspot, çok işlevli ön koltuklar, park yardım plus ve 3D kamera. Tüm bunlar 4.000$ tutuyor. Premium Harmon Kardon sesi araca dahildir, ancak BMW size ek 3.400 $ karşılığında Bowers ve Wilkens sistemine yükseltme seçeneği sunar. Dinamik yol tutuş paketi, lüks döşeme paketi, radyan ısı paketi, havalandırmalı koltuklar ve tabii ki BMW lazer farları gibi diğer seçenekleri de dahil ettik.

Tüm bu isteğe bağlı ekstraları beğendiniz mi, yoksa 20.000 doların üzerinde tasarruf edip temel model iX’i mi tercih edersiniz?

Güncel tüm araba haberlerimizi okumak ve fiyat listelerini incelemek için takipte kalın. Bizleri aynı zamanda Twitter’dan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Contact Us