En çok rağbet gösterilen otomobiller

Araç kiralama hizmetlerine duyulan gereksinimin her geçen gün artması, bu alanda hizmet veren rent a car firmalarının sayısının da artmasına neden oluyor. Rent a car firmalarının ürün yelpazeleri firmadan firmaya değişiklik gösterse de sektörde yaygın olarak kullanılan bazı araç markaları ve modelleri bulunuyor. Yaygın modellerin yanı sıra VIP kiralama hizmeti sunan firmaların envanterinde yer alan lüks marka ve model araçlara da rastlanabiliyor.

Renault Clio

Neredeyse her rent a car firmasında bulunan Renault Clio, her bütçeye uygun bir araç olmasıyla ön plana çıkıyor. Araçların satış fiyatlarının yüksekliği, kiralama fiyatlarının belirlenmesinde de önemli rol oynuyor. Ucuz orta sınıf bir araba olan Renault Clio, bu nedenle çok uygun fiyatlar ile kiralanabiliyor. Özellikle birkaç yılını doldurmuş Clio modellerini cazip fiyatlarla kiralayabilme olanağı bulunuyor.

Fiat Egea

Fiat Egea da satış fiyatının uygunluğu dolayısıyla kiralama fiyatı uygun olan araçlar arasında yer alıyor. Ayrıca daha estetik çizgilere sahip olması ve aynı sınıfta yer alan araçlara göre daha gelişmiş özelliklerle donatılmış olması da bu arabayı cazip kılıyor. Fiat Egea’nın aynı zamanda yakıt cimrisi bir model olması da bu denli sık tercih edilmesinin nedenlerinden birini oluşturuyor.

Dacia Sandero

Dacia Sandero, hafif 4×4 ve geniş araç kiralamak isteyenlerin için rent a car firmalarının en çok tercih ettiği araçlardan biri. Diğer 4×4 modeller ile kıyaslandığında daha uygun fiyatlı olması, parçalarının ucuz olması ve yakıt tüketiminin düşük olması Sandero’yu cazip kılıyor.

Volkswagen Polo

Orta lüks segment araçlar arasında yer alan Volkswagen Polo, bu kategorideki en uygun fiyatlı araçlar arasında olması nedeniyle tercih ediliyor. Kullanımının kolay ve seri olması, düşük yakıt tasarrufu ve yüksek güvenilirliği gibi bir dizi avantaj barındırıyor.

Bmw 3.20

Lüks marka spor araba kiralamak isteyenler için rent a car firmalarının en çok sunduğu arabalar arasında Bmw 3.20 ayrıcalıklı bir yere tutuyor. Bmw’nin en çok tutulan modellerinden biri olması, estetik görünümü, diğer Bmw modellerine göre daha uygun fiyatlı olması gibi etkenler, bu aracın kullanımını yaygınlaştırıyor.

Bir yanıt yazın

Contact Us