Düşük faizli kredi fırsatıyla Ford Focus 2021 fiyatları

Ford yetkili satıcılarında derhal 2020 ve 2021 model Focus’lar satılmakta. 2020 modelinin makyajlanmış hali olan 2021 varyantı, oldukça doymuş yükseltme seçenekleriyle geliyor. 2021 model Ford Focus, dizel ve benzinli motor seçeneklerine sahip. Aynı zamanda TrendX, Titanium ve ST-Line elde etmek üzere üç bambaşka paket seçeneği mevcut durumda.

FORD FOCUS 2021 TRENDX PAKET FİYAT LİSTESİ

Üç paket arasından en ucuz ve minimum teçhizat özelliklerine sahip olan TrendX, işleri basit tutmak isteyenlerin seçim edeceği türden. Bu paket ile seçim edilebilen epeyce fazla yükseltme seçeneğini görebiliyoruz. En ucuz paketin en ucuz seçeneğini satın olmak için 220.800 TL ödemeniz gerekiyor.

FORD FOCUS 2021 TITANIUM PAKET FİYAT LİSTESİ

Arabulucu teslim aldığınızda daha pozitif ekstra bakmak istiyorsanız orta paket olarak da adlandırabileceğimiz Titanium paketi size hitap ediyor. Uygun fiyatlı TrendX paketinde az ekstra bulunması onu seçim edilmemek için bir niçin haline getirebilir. Daha fazla nitelik görmek istiyorsanız Titanium paketli bir varyantı satın alabilirsiniz. gerçi Titanium paket karşısında TrendX hala ucuz bir alternatif.

Bu paket ile mevcut olan yükseltmeler TrendX ile neredeyse aynı.

FORD FOCUS 2021 ST-LINE PAKET FİYAT LİSTESİ

Ford Focus için en yüksek paket seçeneği olan ST-Line, aracınızda bakmak isteyeceğiniz az kalsın bütün özellikleri barındırıyor. Bu paket için mevcut yükseltme seçeneği oldukça eksik. Dört yükseltme seçeneğinden ikisi dizel motor, öteki ikisi ise benzinli motor için. Keza dört seçenekte de 8 ileri otomatik şanzıman bulunuyor.

FORD BİNEK ARAÇLARDA DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ KAMPANYASI

Düşük faizli kredi kampanyası, krediyle otomobil almayı düşünenleri yakından ilgilendiriyor. Bireysel müşteriler için geçerli kampanya 12 ay vadeyle yüzde 0.99 faiz oranıyla 100.000 TL kredi mevcut. Bu kredinin aylık ödemesi 8.990 TL civarında.

 

Bir cevap yazın

Contact Us