Dünyanın en kötü Ford Mustang modifiyesi

Bir aracı hazırlamak, aracın daha iyi ve daha heyecanlı görünmesini sağlamakla ilgilidir. Prior-Design, Brabus ve hatta ABT gibi şirketler bu alanda uzmanlaşmıştır. Bu hazırlayıcıların işi aşağı yukarı sorgulanabilir ancak bu modifiye Ford Mustang, şüphesiz ki çirkin olduğu için herkesin hemfikir olmasını sağlıyor. Dünyanın en kötü Ford Mustang modifiyesi.

Bu görüntüler Reddit’te yayınlandı. Özellikle aşağılık bir gövde kiti ile dönüştürülebilir beşinci nesil bir Ford Mustang gösteriyorlar. Mustang’i ağzı açık bir balık gibi gösteren XXL ızgaranın yanı sıra, ön ve arka kaplamalar ve aracın yan tarafında görünen aerodinamik unsurlar berbat.

Buna ek olarak, davlumbaz üzerine sahte hava girişleri eklenmiş ve bu onu dünyanın en kötüsü olarak nitelendirmek için mükemmel bir dokunuş olmuş. En büyük hayal kırıklığı ise bu hazırlığı yapan kişi(ler)in yaptığı işin kalitesinin düşük olmasıdır. Eklenen parçaların düzensiz şekli gibi, ayarlamalar ve bitişler de gözden geçirilmelidir.

Bu Ford Mustang kesinlikle değiştirilmeli, sahibi bu korkunç kiti kurmak yerine onu standart olarak tutmalıydı. Yine de bazı iyi haberlerimiz var, çünkü bu pis makineye Türkiye’de rastlamayacaksınız. Fotoğraflar Dominik Cumhuriyeti’nde çekildi.

Ford Mustang ne kadar kötü olabilir?

Gözlerinizi kanatmak için işte Mustang’in bazı başarılı hazırlıkları. İnşallah modifiyen elinden alınır da normal görünümüne ve hayatına dönebilirsin. Ford tasarımcıları bu görüntüleri görürse gözleri kanayabilir.

Bir not: Ford, şu anda birkaç ay içinde piyasaya sürülecek yepyeni bir nesil üzerinde çalışıyor. Hibrit olacak ve Avrupa’da da piyasaya girecek.

Güncel tüm araba haberlerimizi okumak ve fiyat listelerini incelemek için takipte kalın. Bizleri aynı zamanda Twitter’dan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Contact Us