Diego Maradona’nın BMW M4’ü açık artırmada

Birkaç Maradona mülkünün müzayedesi Arjantin’de başladı. Bunların arasında modifiye edilmiş bir BMW M4 ve lüks bir 750i var.
Diego Armando Maradona’nın 25 Kasım 2020’de hayatını kaybetmesinden neredeyse bir yıl sonra, eski futbolcuya ait çok sayıda mülk ve varlığın satışı başlıyor. Adrian Mercado’nun Arjantin’de düzenlediği müzayede 19 Aralık’ta gerçekleşecek ve koleksiyonerlerin en çok rağbet ettiği parçalar arasında bir zamanlar Maradona’nın kullandığı BMW M4’ü de bulunuyor.

Maradona’nın imzalı BMW M4’ü

M4, 5.900 km yol kat etti ve Maradona’nın futboldan beş yıllık bir aradan sonra Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki koçluk görevine yeniden başladığı yıl olan 2017’de satın alındı.

Maradona'nın BMW M4'ü

Maradona’nın BMW M4’ü, dış veya iç kısımda herhangi bir büyük değişikliğe uğramamış orijinal bir kopyadır. Ek ayrıntılar, çift ızgaranın içine yerleştirilmiş mavi yanıp sönen ışıklar ve yeni bir kornadır. Ancak eski futbolcunun hayranları için en değerli şey, BMW’nin ön camındaki Maradona imzası. Aksi takdirde, M4, bir deri iç mekan, bir karbon fiber çatı ve 431 bg’lik güçlü 3.0 sıralı altı silindirli motor ile 7 raporda DKG çift debriyajlı otomatik şanzıman ile donatılmıştır. Rezerv fiyatı yaklaşık 165.000 dolar (142.000 Euro) olacaktır.

“Son derece nadir” bir BMW 7 Serisi

Maradona’nın BMW M4’ü yanı sıra, Buenos Aires’teki iki ev, birkaç tablo, spor salonu ekipmanı ve diğer iki araba da dahil olmak üzere, bir zamanlar Maradona’ya ait olan pek çok başka şey de müzayedede satın alınabilir. Biri Hyundai H1 minibüs, diğeri ise 225.000 $ (195.000 Euro) taban fiyatı olan ve tüm Arjantin’de sadece beş 7 Serisinden biri olduğu söylenen lüks bir BMW 750i.

Güncel tüm araba haberlerimizi okumak ve fiyat listelerini incelemek için takipte kalın. Bizleri aynı zamanda Twitter’dan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Contact Us