Dacia’dan ağustos kampanyası

Dacia, ağustos ayında araç sahibi olmak isteyenlerin kredi taksit ödemelerini 2022 Ocak ayına kadar erteleme avantajı sunuyor. İşte güncel Dacia kampanyaları…

Koronavirüs salgını nedeniyle zor günler geçiren otomotiv sektörü, şimdilerde küresel çip tedarik sıkıntılarıyla uğraşıyor.

Yeniden eski günlerine dönmek isteyen üreticiler, çeşitli kampanyalarla satışlarını artırmak istiyor.

DACIA’DAN AĞUSTOS KAMPANYASI

Şirketten yapılan açıklamaya göre, 1.500 TL yakıt hediyesi ve 1.000 TL Dacia Kasko indirimi fırsatını da kapsayan ağustos kampanyasında, 1 yıl uzatılmış garanti ve ilk periyodik bakım paketi de tüketicileri bekliyor.

Sınırlı sayıdaki 2021 model Dacia Duster Prestige 1.0 ECO-G 100 bg 4×2 E6DFull versiyonu, ağustosa özel 4.000 TL’lik indirim avantajıyla satışa sunuluyor.

Yeni Sandero Comfort 1.0 Sce 65 bg versiyonu 160 bin 400 TL, Dacia Dokker Combi Eco-G ise 151 bin 400 TL’den başlayan fiyatlarla sahipleriyle buluşuyor.

Dacia’nın tüm binek araç modellerinde sağlık çalışanlarına Dacia Finans’tan kullanılan krediler için dosya masrafı alınmıyor. Ayrıca aracın ilk periyodik bakımını kapsayan Maxxi Bakım ürünü de hediye ediliyor.

 

Bir cevap yazın

Contact Us