Dacia Sandero Stepway zamlandı

Sandero; çekici bir görüntü, kalitede kayda değer bir gelişme ve üstün bir donanım ile ‘düşük maliyetli’ etiketiyle Sandero Stepway’ı çıkartmıştı. Ancak düşük maliyet kısmı konusunda yeni zamlarla biraz kafa karıştıracak. Dacia Sandero Stepway zamlandı. Dacia Sandero Stepway güncel fiyatları. Dacia Sandero Stepway’e ne kadar zam geldi?

2008’de piyasaya sürüldüğünde giydiği düşük maliyetli etiketinden giderek uzaklaşan kullanışlı ve işlevsel otomobil, ardından 2009’da modelin satışlarının %70’ini oluşturan bir varyant olan Stepway geldi.

Eller serbest kart anahtarı, düğmeyle çalıştırma, açılır tavan, elektrikli el freni veya 8 inçlik dokunmatik ekran gibi ‘genel’ donanım öğelerini bulmak için arabaya girmek yeterlidir.

Ekipmanın bakımı, bir Apple veya Android cep telefonunun kablosuz bağlantısı, ses tanıma veya yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon simidine sahip olma noktasına ulaşır. Torpido gözündeki 21 litre hacmin , 410 litrelik bagajın veya ön yolcular için sekiz milimetre daha fazla omuz genişliğine sahip olması veya testi yaptığımızda doğrulamamızın yokluğunda diz yüksekliğinde olması gerçeğini unutmadan, Dacia kendi segmentinde piyasanın en iyisi ve ucuzu olduğunu teyit ediyor.

Her iki gövdede de motor yelpazesi dizel varyantlardan muaftır ve LPG gaz teknolojisine sahip 90 ve 100 beygir gücü seçenekleriyle yapılandırılmıştır .

Bu Sandero Stepway, 2008’de o zamanki ekonomik krizin koruması altında ışığı gördü ve gerçek en çok satanlar haline gelmesi uzun sürmedi. Ancak yeni zamlar sonrasında en çok tercih edilecek otomobiller arasına acaba girebilecek mi?

2021 Model anahtar teslim liste fiyatı: Dacia Sandero Stepway zamlandı

  • Comfort 1.0 Turbo ECO-G 100 bg 218.000 ₺
  • Prestige 1.0 Turbo X-tronic 90 bg 239.900 ₺

Güncel tüm araba haberlerimizi okumak ve fiyat listelerini incelemek için takipte kalın. Bizleri aynı zamanda Twitter’dan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Contact Us