Dacia Sandero bazı donanımlarını kaybedecek

Yakın zamanda yenilenen Dacia Sandero, ürün gamını geliştirecek ve fiyatını düşürmeden standart donanımını düşürmeye hazırlanıyor.

Dacia Sandero’nun kendisine marka için yeni bir platform olan Renault Clio’nun CMF-B’sini temel alan yeni bir nesil sunmasının üzerinden neredeyse bir yıl geçti. Modernize edilmiş bir tasarım ve teknolojik donanımda belirgin bir artış ile tamamen revize edilen şehir otomobili, fiyat dışında çok da düşük bir maliyete sahip olmadı. Bunun dışında, Renault grubunun çeşitli gider kalemlerinden tasarruf etmek için her şeyi yaptığı bir zamanda, Rumen markasına biraz pahalıya mal olmaya başladı. Uygun fiyatlı, iyi donanımlı bir araba sunmak müşterilerin ilgisini çekerse de, üreticiye pahalıya mal olur.

Bu nedenle marka, fiyatı düşürmeden yeni Sandero’yu biraz daha az çekici hale getirerek kanat profilini biraz azaltmaya karar verdi. Bunda tüm yüzeyler ve Stepway versiyonu söz konusu. Araç, bazı temel özelliklerini kaybetti. Gerçekten de, koltuklar ve tavan çubukları üzerindeki özel yazılar ve şimdi jantlarla aynı renge dönüşen merkezi siyah jant kapakları kaybolmak üzere. Önümüzdeki ekim ayının sonundan itibaren üretilen tüm şehir arabaları, fiyat değişmeden bu değişikliklerden etkilenecek. Dacia Sandero’nun benzinli ve LPG’li versiyonları, 65 ila 100 beygir gücü arasında bir güce sahip olduğunu hatırlatmak gerekirse, manuel veya CVT şanzıman arasında seçim yapmak mümkün.

Dacia Sandero serisinden çıkarılacak ürünlerin tam listesi:

Bagajdaki bağlama halkalarının çıkarılması (tüm yüzeyler)
Manuel klimada, hava devridaim düğmesinin yerini manuel bir kol alır (Essentiel, Confort, Stepway Essentiel ve Stepway Confort)
Media Display ve Media Nav (Temel ve Konfor) ile kullanılabilen telefon tutucusunun çıkarılması
İki ön tavan lambası bir tanesiyle değiştirilir (Comfort ve Stepway Comfort)
Kol dayanağının arkasındaki USB bağlantı noktası çıkarılır (elektrikli park freni (Comfort ve Stepway Comfort) hariç)
Ön yolcu koltuğu için çanta kancasının çıkarılması (Konfor)
Gösterge paneline entegre edilmiş akıllı telefon tutucusunda “Media Control” yazısı kayboluyor (Stepway Essentiel ve Stepway Confort)
Gösterge panelinin yanındaki USB bağlantı noktasını çıkarma (Erişim)

Bir cevap yazın

Contact Us