Dacia eylül kampanyası!

Eylül ayında Dacia marka araç almak isteyenler için kampanyalar açıklandı. Firma araç fiyatlarının 151.000 TL’den başladığını duyurdu.

Yeni dönemde sıfır araç almak isteyenler için fiyatlar netleşiyor. Bu kapsamda birçok firma yeni dönem kampanyalarını yeni ayın ilk günü itibariyle ilan ettiler. İşte yeni dönemde Dacia’nın sunduğu kampanyalı fiyatlar.

ÖTV DÜZENLEMESİ SONRASI İLK KAMPANYALAR

ÖTV matrah düzenlemesi sonrasında ilk kampanyalar gelmeye başladı. Ham fiyat aralığı 114 bin TL ile 170 bin TL arasında olan araçlar için yeni dönem kampanyaları indirimlerle geldi. ÖTV matrah indirimi ile gelen avantajın üzerinde ek avantajlar sağlayan firmalar müşterilerin ilgisini çekmeye çalışıyorlar.

Dacia’nın bu fiyat aralığında olan araçları için ilan ettiği kampanyalarda fiyat indirimleri ön plana çıktı. Model model yeni kampanyalarını ilan eden markanın satış fiyatları…

DACİA’NIN 2021 EYLÜL KAMPANYASI

“Eylülde Dacia alanlar, Dacia Finans’tan kredi kullanılması koşuluyla geçerli olan kampanya kapsamında 2022 yılı ocak ayına kadar ertelenen kredi taksiti ödemeleriyle, 1.500 TL yakıt hediyesi ve 1.000 TL Dacia Kasko indiriminden yararlanabilmektedir.” açıklaması yapıldı. Firma ayrıca her model için ayrı ayrı kampanya şartlarını açıkladı.

MODEL MODEL ARAÇ KAMPANYALARI

Yeni Duster EDC otomatik vites için Dacia resmi sitesinden 229.000 TL başlangıç fiyatı belirledi. Belirlenen fiyatta kasko ve trafik sigortasının dahil olmadığını bildiren firma ilan edilen rakamın lansman fiyatı olduğunun altını çizdi. Eylül sonuna kadar geçerli satış kampanyası stoklarla sınırlı.

Yeni Sandero için ise 154.900 TL başlangıç fiyatı belirlendi. 2021 model yılı Yeni Sandero Comfort 1.0 Sce 65 bg otomobil alımında geçerli rakam eylül sonuna kadar geçerli olabilecek. Yetkili satıcılardan yapılacak alımlarda geçerli kampanyanın detaylarının yetkili bayilerden öğrenilebileceği aktarıldı.

Dokker Combi Eco-G alacak olanlar ise 151.400 TL’den başlayan fiyatlarla aracı alabilirler. Kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu ifade eden Dacia, ilan edilen fiyatta kasko ve trafik sigortasının dahil olmadığını bildirdi.

Dacia tüm model araçlar için kampanyaların eylül sonuna kadar geçerli olduğunu ilan ederek iki model için ayrıca stokların tükenmesi durumunda daha erken sona erebileceği bildirildi.

 

Bir cevap yazın

Contact Us