Citroen, yeni C4’ü Türkiye’de satışa sundu

Citroen, kompakt hatchback sınıfına iddialı bir giriş yapan yeni C4 modelini Türkiye’de satışa sundu. Segmentinin iddialı modellerinden olan yeni C4, özgün tasarımı, teknolojik özellikleri ve konforuyla dikkat çekiyor.

Sahip olduğu özgün tasarımı, segmentinin çok ötesinde teknolojik özellikleri ve üst seviye konforuyla dikkat çeken yeni C4, Citroen’ in 10. nesil kompakt hatchback modeli olarak yollara çıkıyor. Yerden yüksek tasarımıyla modern ve güçlü bir duruş sergileyen araç, SUV sınıfına özgü tasarım ögelerini, bir hatchback otomobilin zarif ve dinamik karakteriyle harmanlıyor.

Yüksek sürüş pozisyonu, güçlü hatları, enerjik görünümü, aerodinamik silueti, zengin kişiselleştirme seçenekleri ve iddialı teknolojik detaylarıyla göz dolduruyor.

Yeni Citroen C4 iç mekandaki yüksek kalite algısı ve modern yapısıyla da rakiplerinden ayrılıyor. Modern konsol tasarımı, kenarları yumuşatılmış zarif kapı panelleri, zengin saklama alanları, yumuşak ve esnek malzemeler, iç mekanı çok konforlu ve sık gösteriyor.

Yatay konumlandırılan geniş ön konsol yolculara genişlik ve ferahlık hissi verirken; konsol sehpası, Citroen Akıllı Tablet Desteği ve akıllı telefon saklama alanı gibi zekice uygulanan tasarım çözümleri kullanışlılığı destekliyor.

Citroen’e özgü Kademeli Hidrolik Destekli Süspansiyon Sistemi, süspansiyon teknolojisinin standart olarak yer aldığı yeni C4, Citroen Advanced Comfort programı kapsamında da sürüş konforunu maksimum seviyeye çıkarıyor.

Sürüş konforunu 16 farklı yeni nesil sürüş destek sistemiyle tamamlayan yeni C4’ün sunduğu güvenlik teknolojileri arasında Citroen’de ilk kez uygulanan Acil Durum Çağrı Sistemi (e-call) de bulunuyor. Yeni C4, Türkiye’de 4 farklı motor ve 4 farklı donanım seçeneğiyle satışa sunuldu.

Aydınlık bir kabin içi sunan Citroen C4, elektrikli açılır panoramik cam tavanıyla ferah yolculukları, arka koltuklara da taşıyor. Arka koltuklarda sunulan 198 mm’lik düz mesafesi ise sınıfının en iyi değeri olarak ön plana çıkıyor.

 

Bir cevap yazın

Contact Us