Citroen ekim kampanyası!

Son zamanlarda artan taşıt fiyatları ile araba almak özellikle dar ve orta gelirli tüketiciler için bir hayli zorlaşmış durumda. Bu durumun farkında olan araba markaları da bazı kampanya ve indirimler ile tüketiciye kolaylık sağlamaya çalışıyor. Citroen şirketinden yapılan açıklamaya göre ekim ayı boyunca avantajlı fırsatlar tüketicilere sunulacak. Konfor ve tasarım konusunda da yenilikler yapan marka şimdiden alıcıların dikkatlerini üzerine çekmeye başladı.

 

CITROEN C3 İÇİN KREDİ İMKANI

Citroen C3 modellerinde geçerli 60 bin TL ile 12 vadeli kredi imkanı sunuyor. Kredinin faiz oranı ise 0.99 olarak belirlenmiş durumda. Bu kredinin yanı sıra ise model özelinde bir indirim yapan Citroen 181 bin 800 liradan başlayan fiyatlar ile modeli satışa sundu.

Yeni tasarımı ile göz kamaştıran C4 modeli için marka 249 bin liradan başlayan fiyatlarla alıcıları beklerken, kredi kampanyasının geçerli olduğu versiyonlarda 55 bin lira kredi kullanma imkanı sunuyor. Kredi için 12 ay vade ve 0.99 faiz oranı belirlendi.

 

C3 AIRCROSS SUV’DA FAİZ 0.99

Son yıllarda çok tutulan C3 Aircross SUV modeli için Citroen, 55 bin lira kredi kullanımı sunuyor. Bu kredinin faiz oranı ise yüzde 0.99, vade sayısı ise 12 olarak belirtiliyor. Yeni donanım seçenekleri ile satışa sunulan C3 Aircross SUV modelinin satış fiyatı ise 248 bin lira.

 

BERLINGO’DA SIFIR FAIZ!

Şık tasarımı ve multimedya seçeneklerini çok iyi yansıtan Citroen Berlingo Kombi için marka, 40 bin liraya kadar sıfır faizli ve 12 ay vadeli kredi kullanımına izin vermekte. Ekim ayı boyunca geçerli olan sıfır faizli kredi ile bu modeli satın almak daha kolay. Modelin fiyatı ise 223 bin liradan başlamakta.

 

Kaynak: haberkredi.net

Bir yanıt yazın

Contact Us