Citroën e-C4 hakkında eleştirmenler konuştu

Car Magazine, The Daily Telegraph ve What Car? yazarları Citroen’in e-C4 modeliyle ilgili eleştirilerde bulundu.

Car Magazine, bu hatchback ailesinin elektrikli otomobil pazarına “etkileyici yeni bir katkı” olduğunu söylüyor. Eski C4 modeli, rakibi Ford Focus’un “unutulmaz” bir versiyonuyken, e-C4, 1970’lerden bu yana Citroën karışımına giren “en bireysel aile otomobilidir”. Benzinli ve dizel versiyonla neredeyse aynı görünüyor, bu da onu “bağırmadan” elektrik almak isteyenler için ideal hale getiriyor.

The Daily Telegraph, otomobilin hem “ileri teknoloji” hem de göz korkutucu olmama avantajına sahip olduğunu söylüyor . “Pratikliğe” odaklanarak, modaya uygun bir coupe ile sağlam bir SUV arasında güzel bir şekilde otuyor, ancak geleneksel aile arabası alıcılarını korkutacak kadar gösterişli değil. “Belirgin” tekerlek bombeleri, taraklı ön kapılar ve kaput ve zarif iç tasarımıyla bu model gerçekten farklı ve şık.

“Bu otomobil, elektrikli bir modeli bir coupe SUV ile birleştirerek, kesinlikle zamanın ruhuna ayak uydurdu” diyor What Car? . “Ama paranın satın alabileceği en iyi uzun yol aracı değil. 134bhp motor ve 50kWh pil ile, sadece 139 ‘gerçek dünya’ kilometresi ve nispeten yavaş hızlanması (9.0 saniyede 0-60mph), bu nedenle Volkswagen ID.3’ün oldukça gerisinde kalıyor. Yine de yumuşak bir sürüş sağlar.”

Bir cevap yazın

Contact Us