Chevrolet Cruze, sportif görünümlü RS versiyonunu duyurdu

Bu model ilk kez spor konfigürasyonlu beş kapılı bir versiyona sahip olacak.

Chevrolet, Arjantin pazarındaki çağdaş tüketicilerin talebini karşılamak için ürün portföyüne spor görünümlü versiyonları dahil etme stratejisine devam ediyor.

Chevrolet Onix RS’nin piyasaya sürülmesinin başarısı ve onunla birlikte birçok müşterinin bu özelliklere sahip bir C segmenti araca sahip olma talebinin ardından General Motors, Chevrolet Cruze için bir RS versiyonunun 2021’in sonunda piyasaya sürüleceğini doğruladı. Bu model ilk kez gerçekten sportif görünümlü bir kuruluma sahip beş kapılı bir versiyona sahip olacak.

Özel versiyonlar arasında, RS, araca daha agresif bir tasarım sağlayan özel detaylar ve kaplamalar eklediği için dünyada en çok tanınanlardan biridir.

“Arjantin’de, RS serisi Onix ile çıkış yaptı ve yakında beş kapılı Cruze için mevcut olacak. Ancak burada durmayacağız, çünkü bu konseptin Chevrolet’in ürün teklifindeki diğer turboşarjlı modellere genişletilmesi yönünde bir pazar arzusu var, ” dedi GM Güney Amerika Pazarlama Direktörü Hermann Mahnke.

Kendi segmentinde %64 pay ile Arjantinliler tarafından tercih edilen kategorisinin Hatch’i ve Arjantin endüstrisinde kaçınılmaz bir referanstır. RS, ülkemizdeki ana referanslarımızdan biri olan Cruze ile inşa ettiğimiz sportmenlik tarihine bir yenisini eklemeye geliyor.

 

Bir cevap yazın

Contact Us