Chevrolet Cruze 2022 özellikleri

Chevrolet Cruze’nin Brezilya’da üretimden kaldırılmaya yakın olduğu otomotiv endüstrisinin koridorlarında dolaştı ve üretici kısa süre sonra 2022 serisini piyasaya sürerek söylentilere bir son vermeye çalıştı.

Cruze, dört silindirli 1.4 turbo motorla kalır. Etanol ile yakıt alındığında 153 hp, benzin ile 150 hp güç vardır. Her yakıt için maksimum tork sırasıyla 24,5 ve 24 kgfm’dir. Şanzıman altı ileri otomatik şanzıman tarafından yapılır.

Otomobil üreticisinin verilerine göre, Cruze 2022 şehir içinde etanolde ortalama 7,6 km/l ve yolda 9,4 km/l hız yapıyor. Benzin durumunda, şehir içinde ortalama 11,1 km/l ve otoyolda 13,9 km/l’dir. 214 km/s azami hıza sahip olan model, 0-100 km/s hıza 9 saniyede ulaşabiliyor.

2022 serisinin küçük güncellemeleri arasında ana yenilik, LTZ ve Premier varyantlarında standart bir öğe haline gelen GPS’de.

Navigatör, aktif rota fonksiyonları, araç hızı ve rota önerileri içerir. Bir başka yenilik ise, modelin renk paletine ek ücret ödemeden güneş tutulması mavisinin eklenmesiydi, yenilebilir kırmızı meyveler ise katalogdan çıktı.

Seriyi takip eden diğer renkler şunlardır: siyah altın siyahı, sustalı gümüş, saten çelik grisi, düz zirve beyazı ve incili abalone beyazı. Tüm bunlar isteğe bağlıdır ve otomobilin nihai fiyatına katma değer sağlanır.

Sürücü için çeşitli sürüş yardımı öğeleri arasında, piyasa değerini hesaba katarsak, Cruze iyi bir donanıma sahiptir.

Chevrolet modelinde önden çarpışma uyarıları, acil fren yardımı ile yaya algılama, kör nokta uyarıları ve son olarak arka koltuktaki insanları veya nesneleri unutma uyarısı bulunur.

Şeritte kalma yardım sistemi de fiyat aralığı için ilgi çekici bir ürünken, diğer donanımlar çift yan ve perde hava yastıkları, hırsızlık alarmı, emniyet kemeri sesli uyarısı, çekiş ve denge kontrolü, uyarlanabilir yüksek far, sis lambası ile listeyi tamamlıyor. , düşük hızda otomatik acil frenleme, far yükseklik ayarı ve ön ve arka park sensörleri.

Cruze, 52 litre kapasiteli bir yakıt deposuna ve 440 litrelik bagajına sahip. Aşağıdaki tüm fiyatları kontrol edin.

 

Bir cevap yazın

Contact Us