Bugatti Chiron için karavan tasarlandı

Alman karavan üreticisi Volkner, Dusseldorf Caravan Salon’da en son ilavesini, 12 metrelik lüks bir mobil evi tanıttı. Ana özelliği, Bugatti Chiron gibi bir araba taşımak için yerleşik alan. Garaja ek olarak, karavanda ayrıca Volvo ve Mercedes-Benz dizelleri, lüks iç mekanlar ve çatıda güneş panelleri bulunuyor.

Mobil Performance S gövdesi bordoya boyanmış. 12 metrelik karavanın çatısına, yaratıcılar, üretilen enerjinin elektrikli cihazlara güç sağlamak için kullanılabilecek altı adet 2000 watt’lık güneş paneli yerleştirdi. RV, 460 beygir gücündeki bir Volvo dizel motor veya 430 beygir gücü üreten bir Mercedes ünitesi tarafından tahrik edilmekte. Otomatik şanzıman, herhangi bir ünite ile birlikte çalışır.

RV’nin doğal deri ve ahşaptan yapılmış iç kısmında, mühendisler lavabo, ocak, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın ve yemek masası içeren eksiksiz bir mutfak alanı kuruldu. Ek olarak, karavanda duşlu büyük bir banyo, birkaç uyku yeri, bir ısıtma sistemi, bir şarap dolabı ve hatta 300.000 Euro değerinde birinci sınıf bir Burmester ses sistemi var.

Bir cevap yazın

Contact Us