BMW M5 CS türünün tek örneği Manhart MH5 GTR ile tanışın

Birkaç hafta önce, Manhart bize normal BMW M5 için MH5 800 adlı bir tuning kiti gösterdi. İşte CS versiyonunun benzersiz bir yükseltmesi geliyor.

MH5 GTR olarak adlandırılan araba, gri vurgularla donuk mavi bir kaplamaya sarılı olarak geliyor. Tüm OEM altın renkli aksanlar, gümüş veya siyah olanlarla değiştiriliyor.

21 inç boyutunda siyah dövme jantlar kemerleri doldururken, stok egzoz sistemi dörtlü 102 mm (4 inç) uçlarla sonuçlanan kedi sırtlı, valf kontrollü bir tekerlek için yer açıyor.

İç mekan, birinci sınıf kırmızı dikişli deri ve görünümdeki hemen hemen her yüzeyi süsleyen Alcantara ile mutlu bir şekilde stokta kalıyor. Direksiyon simidindeki Manhart logosu ise göze çarpan tek değişiklik.

İlginçtir ki, yukarıda bahsedilen normal MH5 800 tuning kiti aslında bundan daha fazla güç ve tork sunuyor. Bu M5 CS’ye neden daha az aşırı bir destek verildiğini bilmiyoruz, ancak yeniden satış değeriyle bir ilgisi olabileceğinden şüpheleniyoruz. Sayıları en üst düzeye çıkarmak, güç aktarma organını çok hızlı bir şekilde düşürür. Belki de sahibi bunun koleksiyona değer bir araca olmasını istemiyordur.

Bir cevap yazın

Contact Us