BMW M SUV ne zaman gelecek?

BMW, kendi yelpazesinde olmayan yepyeni bir model sunmaya hazırlanıyor. Bu üst düzey bir SUV ve her şey BMW M amblemli olacağı için oldukça sportif olacağını gösteriyor. Henüz geliştirme aşamasındayken görmüştük ama bu modelin tam olarak ne zaman sunulacağını bilmiyorduk. Artık biliyoruz. BMW M SUV ne zaman gelecek? BMW M SUV çıkış tarihi. BMW SUV görünümü ve motor gücü incelemesi.

BMW M SUV ne zaman gelecek?

Kasım ayının başında BMW, hibrit SUV’sinin 29 Kasım’da görücüye çıkacağını ancak ilk olarak 17 Kasım 2021’de özel bir etkinlikte gösterileceğini açıkladı.

Şu anda bu SUV hakkında çok az bilgiye sahibiz. Bazıları BMW X8 olarak vaftiz edileceğine ve diğerleri XM adına bahis oynamasına rağmen adını bile bilmiyoruz. Emin olduğumuz tek şey, BMW M3 ve M4’te görülen XXL ızgarası gibi çok fazla mürekkep dökme olasılığı olan stili.

BMW SUV donanım ve motor gücü

 

 

Gerçekten de bu model, Citroën’leri anımsatan iki parçalı ön optik ünitelere sahip olacak. BMW’de tamamen yeni olan bu farlar, X7 ve BMW 7 Serisi ile başlayan markanın diğer modellerinde de bulunacak. Kaputunun altında muhtemelen bir elektrik sistemine bağlı çift turbo V8’i bulacağız. Set 700 bg’den fazla güç üretecek ve bu BMW’yi Münihli üretici tarafından şimdiye kadar yapılmış en güçlü model yapacak. Altı silindirli bir motorun da planlandığı ve bu versiyonun da BMW M rozetli olacağı söyleniyor.

Birkaç gün içinde daha fazlasını öğreneceğiz, bu BMW şüphesiz önümüzdeki yıldan itibaren pazarlanacak, davaya devam edilecek. Alman üretici, 3 Serisinin yeniden şekillendirilmesi veya henüz açık yolda test edilmemiş 5 Serisinin tamamen yenilenmesi gibi diğer modellerin gelişini hazırlıyor.

Güncel tüm araba haberlerimizi okumak ve fiyat listelerini incelemek için takipte kalın. Bizleri aynı zamanda Twitter’dan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Contact Us