Audi, EV şarj hizmetini genişletiyor

Audi, e-tron şarj hizmetini, tek bir kart veya myAudi uygulaması aracılığıyla 17.500’den fazla İngiltere şarj noktasına erişim sağlayacak şekilde genişletti.

Ocak 2020’de başlatılan hizmet, şu anda Avrupa’nın geri kalanında 242.000’den fazla kamu şarj noktasının yanı sıra Birleşik Krallık’taki kamu şarj noktalarının neredeyse %75’ini kapsamaktadır.

Abonelik hizmeti, BP Pulse, Pod Point, Source London ve Ionity dahil olmak üzere İngiltere’deki büyük şarj ağlarını ve diğer 19 İngiltere operatörünü içerir.

Yeni Audi plug-in hybrid ve tamamen elektrikli araçların içinde sağlanan bir RFID kartına dayanmakta. Hizmet etkinleştirildiğinde, müşterilerin iki tarife seçeneği var: Şehir veya Toplu Taşıma.

Şehir tarifesi, daha kısa mesafeleri kat eden ve ağırlıklı olarak evde veya işte şarj eden sürücülere ve özellikle Audi plug-in hybrid modeline sahip olanlara yöneliktir.

Yolda daha sık şarj eden kullanıcıları hedefleyen Transit tarifesi, Audi tarafından e-tron tam elektrikli otomobillerinin sürücülerine tavsiye ediliyor. Transit aboneliğinin ana avantajı, Avrupa genelinde indirimli bir İyonite oranıdır. Ek bir tasarruf olarak, e-tron sahipleri ayrıca ilk 12 ay boyunca Transit tarifesiz ve 150 sterlinlik bir ücretlendirme kuponu alacaklar.

Her iki tarife de Avrupa’da serbest dolaşıma izin veriyor, tüm ücretleri tek bir aylık maliyette topluyor ve sabit fiyatlandırma sunuyor. Müşteriler, aboneliklerine indirimli ücretlendirme oranları getiren isteğe bağlı bir BP Pulse paketi de ekleyebilirler.

Audi İngiltere, “Audi’nin amacı her zaman müşterilerimiz için yanmalı araçlardan elektrikli araçlara geçişi olabildiğince kolaylaştırmak olmuştur ve ultra kullanışlı e-tron şarj hizmetimizin genişletilmesi bunun açık bir göstergesidir” dedi.

 

Bir cevap yazın

Contact Us