Audi 2022 için tüm haberler

Audi için 2022, Q6 e-tron’un yılı olacak. Audi, klasik ürün yelpazesini, şu anda mevcut modellerin hiçbirinin yerini almayan yeni elektrikli modellerle giderek daha fazla karıştırıyor. Eşi görülmemiş kısaltma ve sayı kombinasyonları sayesinde, şirketin dört halkalı teklifi her zamankinden daha geniş ve çeşitlidir. Audi 2022 için tüm haberler. A3 cross, yeni A6, Audi Q6 e-tron ve Audi Q7 haberleri.

Önümüzdeki birkaç yıl içinde A4 ve A6 gibi en yeni nesil klasik sedanlara yer açılacak. Seri, 2022’den itibaren tamamen yenilenecek, ancak Ingolstadt yönetimi şu ana kadar seçeneklerini resmi olarak onaylanmış iki modelle açık tuttu: Audi A3 ve merakla beklenen Q6 e-tron elektrikli SUV. O halde, resmi haberler ve söylentiler arasında Audi’nin 2022 için bize neler hazırladığını görelim:

Audi 2022

 

Audi A3 cross

Audi, pazarın tüm olası nüanslarını keşfetmeyi ve birçok konsept otomobilin önerdiği gibi TT’yi kentsel bir geçit olarak “geri dönüştürme” hipotezi henüz görünmüyorsa bile biraz daha fazla varyant fikri mevcut modeller için ise elde edilmesi daha kolaydır.

Gerçekten de, A3 Sportback’in yepyeni bir versiyonu, yılın ilk yarısında bir crossover gibi giyinmiş ve A1 Citycarver’dan esinlenilmiş olarak gelecek.

Audi A6 yeniden şekillendirme

Şimdi Audi A6’nın kariyer ortası yeniden şekillendirmesinden geçme zamanı. A6’nın elektrikli bir modele “bastonunu devreden” ilk Audi olmasını beklenen A6’nın gelmesi çok uzun sürmeyecek ve bir teaser ile duyurulacak.

Audi Q6 e-tron

Audi’de 2022, Audi Q6 e-tron’un yılı olacak: bu model, ilk e-tron’u destekleyecek ve gelecekteki sedanlar ve otopilot amiral gemileri bekleyen Audi yelpazesindeki elektrikli SUV’lerin varlığını güçlendirecek. Audi Q6 e-tron, üretimin adım adım başlamasıyla yıl sonunda sunulacak. Ancak model ertesi yıl, 2023’te gelecek.

Dayandığı yeni platform, 350 kW hızlı şarjlı 800 voltluk bir elektrik sistemine ve muhtemelen iki ayrı şarj portuna sahip olmasını sağlayacak. Performans açısından, 600 bg’ye yaklaşan bir RS varyantından ve daha az güçlü olan ancak 400 bg’den az olmaması gereken tümü ikiz motorlarla donatılmış bir versiyondan bahsediyoruz.

Audi e-tron Sportback yeniden şekillendirme

Audi e-tron Sportback geç 2019 yılında gelmişti ve yenilenmiş modeli 2022’de görmeye başlayacağız gibi görünüyor. Güç aralığındaki herhangi bir değişiklik hakkında henüz hiçbir şey bilinmiyor.

Audi Q7

SUV serisinin amiral gemisi Audi Q7 için bile 2022’nin sadece yeni söylentiler ve belki birkaç resim getirmesi bekleniyor, ancak üçüncü nesil için zaman gelmesine rağmen tanıtım etkinliği yok. Motorun hibrit benzinli ve dizel olacağı biliniyor.

Güncel tüm araba haberlerimizi okumak ve fiyat listelerini incelemek için takipte kalın. Bizleri aynı zamanda Twitter’dan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Contact Us