Arctic Trucks, Isuzu D-Max Off-Road’u dönüştürüyor

Bu yeni proje, Isuzu D-Max’in en son sürümüne dayanan ve AT35 olarak adlandırılan Arctic Trucks’ı ilgilendiriyor.

Arctic Trucks şasiyi güçlendirdi, Bilstein Performance süspansiyonu ekledi ve arazi lastiklerine sarılı 35 inç jantlar taktı. Bu, herhangi bir SUV yarışmacısı için ciddi endişelere neden olacak korkunç görünümlü bir pikap. Ekstra özellikler, kamyona daha vahşi bir görünüm kazandırsa da, daha geniş kemerler kesinlikle ciddiyetinin altını çizmeye yardımcı oluyor. Arctic Trucks’tan gelen ayaklıklar, yolcuların kamyonete binmesini ve inmesini kolaylaştırıyor.

İçeride, tunerler, deri iç mekanın üzerine imzalı koltuk başlığı ve yan eşikler ve Arctic Trucks paspaslar eklenmiş. Pikap, Apple CarPlay ve Android Auto, Bluetooth bağlantısı, HDMI bağlantı noktası, subwoofer’lı sekiz hoparlörlü ses sistemi ve 9 inç dokunmatik bilgi-eğlence ekranı gibi bir dizi teknolojiye sahip. Ayrıca trafik işareti tanıma, şerit tutma, arka görüş kamerası, park sensörleri, önden çarpışma uyarısı, otonom acil frenleme ve daha fazlası gibi güvenlik teknolojileri de bulunuyor.7

D-Max AT35, Arctic Trucks ve Isuzu UK ile birlikte üretildi. Piyasada, pikap sadece bir şanzımanla sunuluyor – 162 beygir gücü ve 360 ​​Nm tork üreten 1.9 litrelik bir turbo dizel. Standart altı ileri manuel şanzıman veya isteğe bağlı altı ileri otomatik şanzıman ile eşleştirilir. Kamyonetin önümüzdeki 14 Şubat 2022 Sevgililer Günü’nde satışa çıkması bekleniyor.

 

Bir cevap yazın

Contact Us