330 beygir gücü ile hibrit Maserati Levante

Hybrid Levante, Trident’in yeni elektrikli çağının ikinci aşaması.

Levante Hybrid, daha saygılı ancak 48 volt sistemle birleştirilmiş 4 silindirli turbo benzinin itişi sayesinde heyecan, dinamik davranış ve eski okul ses verme yeteneğine sahip. Dört tekerlekten çekişli 330 beygir gücünde.

Kendisini bir dizelden daha hızlı ve benzinden daha sürdürülebilir olarak sunuyor. Yavaşlamada enerjiyi geri kazanan 2 litrelik turbo ve 48 V hafif hibrit sistem, daha fazla sprint ve daha düşük yakıt tüketimi sunuyor.

Motorun turbosu ve aynı zamanda elektrik türbini, eBooster tarafından destekleniyor. Bu, düşük devirlerde bile itişi “doldurmayı” amaçlayan Maserati plus’tır.

Elektrikli versiyon, GranLusso dış özellikleri, krom ızgara, belirgin üç yan hava girişinin üzerindeki yazı, bumerang tasarımlı arka lambalar ve rafine Standard Grain ve Black Piano Trim deriden iç mekana sahip GT donanım seviyesi ile birleştirilmiştir.

Hibrit sistem dört tekerlekten çekişe uyarlanmıştır. Q4 çekiş, sürüş koşullarındaki değişikliklere anında uyum sağlar ve arka tekerleklere %100 teslimattan akslar arasında 50:50’lik bir bölünmeye 150 milisaniyede geçer.

 

Bir cevap yazın

Contact Us