Yeni iş ortağınız Chevrolet Tornado Van 2022

Chevrolet bugün Tornado Van 2022’nin Meksika’da satışlarının başladığını duyurdu. Geniş iç alan ve yük kapasitesi gibi özellikler sunarak her türlü işletmenin ihtiyaçlarına uyum sağlayan aynı.

Yeni Tornado Van, 650 kg’a kadar yük taşıyabilir. Bu, 2,1 metre uzunluğunda, 1,45 metre genişliğinde ve 1,27 metre yüksekliğinde bir kargo alanında. Bu 3.3 m büyük bir alanı ya da 3.280 litreyi kapsar. Bu geniş alan, onu her türlü işletmenin ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir araç haline getirir.

Güç aktarma organı, 103 beygir gücü ve 108 pound-feet tork sunan 1.5 litrelik bir motordan oluşuyor. 5 ileri manuel şanzıman ile eşleştirilmiştir. Dışarıda, manuel olarak ayarlanabilen siyah yan aynalara sahiptir. Her iki taraftaki sürgülü kapılardan kargo alanına erişimin yanı sıra, arkada üstte camlı bir kapısı vardır. Ayrıca 14” alüminyum jantlara sahiptir.

Araç iki renkte sunulacak: Beyaz ve gümüş. İçeride, USB girişli AM / FM radyo, 2 hoparlör bulunuyor. Klima, elektrikli ön kapı kilitleri, manuel camlar ve kumaş koltukları da mevcut.

Güvenlik açısından Chevrolet Tornado Van 2022, ABS ve EBD’li ön disk ve arka kampana frenlerle donatılmıştır. Ön süspansiyonda bir McPherson tipi, 2 ön hava yastığı ve bir hırsızlık önleme alarmı bulunur.

Yeni kompakt minibüs çok yönlü bir araçtır. Özelleştirme ihtiyaçlarını karşılamak için 3 aksesuar kiti sunacak. Biri harici yükleme, diğeri sürgülü tepsiler ve sonuncusu raflar için. Ayrıca müşterilerin ulaşım ihtiyaçlarına göre danışabilecekleri ve satın alabilecekleri çok çeşitli ek aksesuarlara sahip olacaktır.

Bir cevap yazın

Contact Us