2023 Hyundai Ioniq 6, sokakta görüntülendi

Hyundai’nin EV sedanı Ioniq 6 sokakta görüntülendi. Ön ve arka çıkıntılar düşünülenden daha uzun ve biraz daha yükseğe çıkıyor. Aynı zamanda arkadan açılan arka kapıları ve sütunsuz tasarımı daha geleneksel bir şey için karıştırıyor, ancak kapılar büyük kulplara sahip gibi görünse de, bunların konsept gibi gerçekten saklanabilir öğeler olduğundan şüpheleniyoruz.

Ek olarak, swoopy gövde hatlarının da düşünülenden çok daha yakın olduğunu düşünüyoruz. Arkaya, özellikle arka farlar için kamuflajdaki kesiklere yakından bakın. Bu lensler alçakta duruyor ve arka kamuflajın kendisi açık görüşte bir ipucu saklıyor.

İç mekana ve güç aktarma organlarına gelince, orada değişen fazla bir şey yok. Tek motorlu arkadan çekişli modeller için tahmini 300 mil menzile sahip Ioniq 5’in tek / çift motorlu seçeneklerini paylaşmalı. Dört tekerlekten çekişli versiyonlar çift motora ve tahmini 270 mil menzile sahip olacaktı. Lansmanda muhtemelen yüksek güçlü herhangi bir varyant olmayacak, ancak bir Ioniq 5 N’nin casus çekimleri zaten gerçek olduğu için, Tesla’ya rakip performansa sahip bir Ioniq 6 N’nin sonunda olmayacağına inanmak için hiçbir neden yok.

Hyundai’nin Ioniq 6’yı 2022’de 2023 modeli olarak resmi olarak ortaya çıkarmasını bekliyoruz.

 

Bir cevap yazın

Contact Us