2023 BMW 3 Serisi makyajlanıyor

BMW 3 Serisi, yaklaşmakta olan 2023 modeli için bir makyajlanmaya hazırlandı.

3 Serisi minimum kamuflajla yakalandı. Aracın çoğunlukla ön ve arka uçları gizlemeye çalışılmış. Görünüşe göre, benzersiz gündüz farlarının takma adı olan modifiye edilmiş ‘melek gözleri’ özelliğine sahip yeni bir far grubu var.

Izgara ayrıca mevcut 3 Serisi ile karşılaştırıldığında biraz farklı bir görünüme kavuşacak; boyut benzer görünüyor, ancak şekil biraz değiştirildi.

Casuslara göre, iç mekan, orta konsolun tasarımından başlayarak en büyük değişikliklere ve gelişmiş bir bilgi-eğlence merkezine sahip olacak. Ayrıca BMW iX’e yakın zamanda yapılan bir ekleme olan iDrive 7.0’ı da içerecek.

BMW, 2030 yılına kadar SUV, sedan ve mini modellerinin yarısını, 2023 yılına kadar 25 EV modeliyle elektrikli hale getirmeyi planlıyor. Yeni 3 Serisi’nin güç aktarma organlarına gelince, i3 tamamen elektrikli bir versiyon çok uzak değil. Bu onaylanana kadar, mevcut gaz ve plug-in hibrit yelpazesinin kullanılmaya ve geliştirilmeye devam etmesini bekleyebiliriz.

Mevcut 3 Serisi, takılabilir hibrit 330e’yi içerir; ve 330e xDrive sedanlar. 2.0L turboşarjlı dörtlü, 184 hp geliştirir ve bir elektrik motoru 113 hp daha ekler. Kombine çıkış, 310 lb-ft tork ile 288 hp’dir. 330e arkadan çekişlidir ancak diğer tüm modeller, hibrit ve ICE, AWD’dir.

Bir cevap yazın

Contact Us