2022 Porsche Panamera Platinum

Porsche‘nin yeni Taycan elektrikli sedanı şimdi Panamera sedanından daha fazla satıyor, ancak Alman otomobil üreticisi gazla çalışan sedan modellerinden vazgeçmiyor. Yeni bir Platinum Edition modeli, Panamera’nın 4 ve 4 E-Hybrid modellerine biraz daha fazla yetenek sağlamak ve alıcılara elektrikli araçlar sunmak için bazı özellikler ve özel süslemeler ekliyor. 2022 Porsche Panamera Platinum özellikleri, iç ve dış tasarımı, motor gücü. 2022 Porsche Panamera Platinum fiyatı. 

2022 Porsche Panamera Platinum özellikleri

Pencereleri ve spor egzozu çevreleyen siyah kaplama, füme arka lambalar ve saten platin 21 inç özel tasarım spor jantlar dahil olmak üzere esas olarak kozmetik ağırlıklı değişiklikleri sunulmuştur. Tekerleklerde bulunan aynı saten kaplama, otomobilin yan tarafındaki yan hava çıkışlarında ve tüm dış rozetlerde görülüyor.

2022 Porsche Panamera Platinum

Burada resmedilen araba bir E-Hybrid, dolayısıyla asit yeşili vurgulara da sahip. Müşteriler ekstra ücret ödemeden 13 farklı renk, isteğe bağlı dört özel renk seçeneği veya çok çeşitli özel renkler arasından seçim yapabilir.

İçeri adım attığınızda, “Platinum Edition” armasına sahip kapı eşiklerinden başlayarak fırçalanmış alüminyum kaplamayı fark edeceksiniz. Bu modeller, Panamera ve Panamera 4‘te 8170$ ve 4 E-Hybrid’de 6640$‘a mal olan Premium paket ile donatılmıştır. Dinamik LED farlar, 14 yöne ayarlanabilen konforlu koltuklar, ısıtmalı ön ve arka koltuklar, havalandırmalı ön koltuklar ve Bose surround ses sistemi ekler.

2022 Porsche Panamera, 325 beygirlik turboşarjlı 2.9 litrelik V-6′dan güç alırken, 4 E-Hybrid, güçlendirilmiş V-6’yı kullanan 455 beygirlik bir güç aktarma organına sahip. Premium pakette ayrıca Porsche’nin adaptif amortisörleri ve körükleri de bulunuyor ve bunlar 4 E-Hybrid modelinde standart olarak geliyor.

2022 Porsche Panamera Platinum

2022 Porsche Panamera Platinum fiyatı

2022 Porsche Panamera için fiyatlandırma, temel model için 103.250 dolardan başlıyor, standart otomobilin taban fiyatına göre 14.500 dolarlık bir artış. Platinum Edition, 4S için 107.350 dolar, 4 E-Hybrid için 116.550 dolar. Bahar aylarında bayilerde görebileceğiz.

Güncel tüm araba haberlerimizi okumak ve fiyat listelerini incelemek için takipte kalın. Bizleri aynı zamanda Twitter’dan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Contact Us