2022 Opel Astra Sports Tourer’ın ilk casus fotoğrafları!

Opel Astra’nın resmi tanıtımının üzerinden sadece birkaç gün geçti ve şimdiden Sports Tourer aile versiyonunun ilk casus fotoğraflarına sahibiz. Arkasını kaplayan derin kamuflaja rağmen, fotoğraflanan ünite Alman modelinin boyutlarının anlaşılmasını sağlıyor.

Opel Astra’nın yeni neslinin tanıtımının ardından, Ray’in imzası olan Sports Tourer’ı aile bünyesi ile almaya hazırlanıyor . İlk prototipler şimdiden Almanya yollarına çıkmaya başladı ve casus fotoğrafçılar ilk fotoğrafları gönderdi. Resmi sunum 2022’nin başlarında gelebilir.

Fotoğraflanan birimler sadece sırtlarını örtmüş gibi görünüyor. Bu şekilde, geleceğin ön yüzünün, markanın yeni serisinde önerdiği yeni ‘Opel Vizor’ ızgarasına entegre edilen keskin farlarla beş kapılı modelle aynı tasarıma sahip olacağını tahmin edebiliriz. Önceki nesle kıyasla önemli ölçüde gelişen modern, sportif ve sofistike bir görüntüsü var.

Çarpıcı sarı renkteki kamuflaj, arka kapılardan otomobilin arkasına kadar uzanıyor. Yeni Astra Sports Tourer, kabinde daha fazla alan ve bagajda ek hacim sağlamak için uzun bir gövdeye sahip olacak. Büyük bir değişiklik beklenmiyor, bu yüzden bagaj kapağındaki uzun farlarla zaten bildiğimize benzer bir arka kısım bekleyebiliriz. Alman kompakt, Peugeot 308 SW veya Volkswagen Golf Variant gibi modellerle pazarda rekabet edecek.

Yeni Opel Astra ailesi de içinde geniş bir teknolojik donanıma sahip olacak. Bu nedenle, iç mekanlarda dijitalleşmeye ve bağlanabilirliğe adanmış minimalist bir ortam bekleyebiliriz. Gösterge paneli, gösterge panelinin orta kısmındaki bilgi-eğlence sistemine doğru uzanan geniş bir kavisli ekrana sahip olacak.

Yeni Opel Astra Sports Tourer , Şubat 2022’de gerçekleşecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda markanın en büyük yeniliklerinden biri olacak. Eylül ayında da ticari lansmanı yapılacak.

Bir cevap yazın

Contact Us