2022 Mercedes G-Serisi 4×4 casus fotoğrafları geldi

Farklı zamanlarda farklı renklerle testlerine şahit olduğumuz 2022 Mercedes G-Serisi 4×4², bu sefer de askeri yeşil bir mat renkle kameralara yakalandı.

Şubat ayında aracı kar testlerinde görmüştük. Sonrasında pist testlerinde kameralara yakalandığını gördük. Ama bu sefer durum daha farklı. Bir kere bazı yerlerde kamuflajlar kaldırılmış. Sadece amblem kısmında, ızgara çevresinde ve çamurluklar özelinde bazı kamuflajlar görüyorum. Bunun dışında kasa karşımızda.

Zaten çok büyük değişikliklerin olmasının da beklenmediği kasanın bu kez mat bir yeşille geldiğini de söylemiştik. Daha önce farklı renklerde görmemiz, serinin geniş bir renk seçeneği sunacağını işaret ediyor.

2022 MERCEDES G-SERİSİ 4×4 ÖZELLİKLERİ NE OLACAK?

Şimdilik tasarımında çok büyük değişiklikler olmadığını gördüğümüz 2022 Mercedes G-Serisi 4×4² için asıl değişimi motorda bekliyoruz. Bir kere bu seride AMG rozetlerini görmemiz mümkün olacak.

Bu da demek oluyor ki araç motor kısmında bir tık daha güçlü olabilir. Zaten beklentimiz de kaputun altında bir canavar olması. Bu konuda G-Wagen için en güçlü motorunun kullanılması beklentisi var. Motorda beklenti 577 beygirlik 850 Nm tork değerinde 4.0L biturbo V8 motor kullanılması yönünde.

Güçlü motorunu destekleyecek çok iyi teknolojilerle donatılması beklenen 2022 Mercedes G-Serisi 4×4² için geri sayımın çalıştırıldığını da ekleyelim. Çünkü aracın artık Eylül ayında gelmesi beklentisi var. Öyle ki bu model çok uzun bir süredir beklenen bir model.

Ekim ayında siyah rengine ilişkin bazı görseller ortaya çıkmıştı o kadar diyelim. Ocak ayında bir daha ve Şubat ayında bir daha. Yani aslında araç uzun bir süredir test altında ve artık hazır bir durumda gibi gözüküyor. Tabii ki testlerin uzun sürmesi yeni özelliklere işaret.

Bir cevap yazın

Contact Us