2022 Isuzu D-Max AT35 tanıtıldı!

Türkiye’de de pickup denildiği zaman ilk bakılan markalardan olan Isuzu, D-Max serisi ile dünya çapında bir ün kazanmayı başardı. Marka araçlarında hem heybetli bir kasa kullanıyor hem de güçlü motorlara yer veriyor. Zaten pickup isteyenlerin de en çok önem verdiği noktalar burası. Şimdi ise bu özel seriyi daha da öne çıkaracak olan bir çalışma yapıldı. 2022 Isuzu D-Max AT35 modeli ortaya çıktı.

Bu kez aracın üzerinde sadece Isuzu imzası yok. Evet yine bir D-Max modeli ama bu kez aracın Arctic Trucks ile ortak olarak geliştirilen özel bir versiyonuyla karşı karşıyayız. Üstelik bu özel versiyonda yok yok desek yeridir.

2022 ISUZU D-MAX AT35 TASARIMI VE TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Şöyle dışarıdan baktığınız zaman araç tam olarak bir canavar gibi duruyor. Dev pickup isteyenler için ideal diyebiliriz. Hem kasa kısmında yapılan düzenlemeler ile araç daha çekici hale getirilmiş hem de lastiklerde yapılan düzenleme ile araç daha çekici hale getirilmiş.

Temel olarak özelleştirilmiş serinin dayandığı model ise V-Cross modeli. Bu modelde D-Max zaten ülkemizde de mevcut. Ama dediğimiz gibi Arctic Trucks dokunuşu yapılmış durumda.

Bu dokunuşlar beraber aracın süspansiyon sistemi değişiyor. Bilsten süspansiyon sayesinde 2022 Isuzu D-Max AT35 biraz daha yükselmiş durumda.

Serinin yükselmesiyle beraber lastikler için de daha geniş bir çerçeve kullanmanın önü açılmış. Arazide, en zorlu şartların üstesinden gelecek 35 inç dev lastiklere yer verilmiş. Yine bu versiyonun ön kısmında da bazı düzenlemeler yapıldığını eklemek lazım. Kesinlikle daha sert bir görüntü var.

Dış kısımda yapılan düzenlemeler iç kısımda da kendisini göstermiş. AT35 versiyonuna özel olarak döşemelerde dikişler ve kaplamalar kullanılmış.

Her şeyiyle çok daha çarpıcı olan model, motor kısmında ise temele sadık kalıyor. 2022 Isuzu D-Max AT35 versiyonunda da 1.9 litre dizel motor kullanılıyor. 360 Nm tork değerine kadar çıkan motor, 165 beygirlik güç sunuyor ve arazi şartlarına tam olarak uyum gösteriliyor.

Modelin çekiş sistemi konusunda da 4X4 olduğunu ekleyelim. Zaten diferansiyel kilidi gibi teknik artılar 2022 Isuzu D-Max AT35 modelinin dayandığı V-cross pakette yer alan özellikleri.

Bu özel versiyon için de satışların yakında başlayacağını belirtelim. Sınırlı olacak araç için fiyatın ne kadar olacağı ise açıklanmadı.

Kaynak: otodunya.com

Bir cevap yazın

Contact Us