2022 Hyundai Palisade Render görüntüleri ortaya çıktı

Hyundai’nin lüks SUV modellerinden biri olan Palisade bu sene yeni bir modelle güncellenecek deniyor. Yeni modelin özelliklerinin neler olacağı ise şu an belli değil. Yakın zamanda bir tanıtım yapılması ve bazı özelliklerin ortaya konulması bekleniyor ama şu an için netleşen bir detay yok. Sadece daha önce gelen birkaç casus fotoğraf bulunuyor.

Paylaşılan casus fotoğraflar ise aracın son tasarımı hakkında ipuçları veriyor. Belki doğrudan bu casus fotoğraflar değil ama Kolesa ekibi tarafından yapılan render çalışması araç hakkında tasarım beklentilerini ortaya koyuyor.

Aracın ön kısmında dev bir ızgara olacak. Bu ızgara alanı o kadar geniş tutulacak ki direkt olarak dikkat çekecek.

Renderlerden gördüğümüz ızgara kısmı geniş bloklardan oluşan ve sanki bir rende tasarımını ortaya koyan bir ızgara yapısı. Dikkat çekici olan bu ızgara yapısında özellikle far kısımları çok konuşulur gibi duruyor.

Öyle ki far kısımlarında ızgara alanının içerisine yerleşmiş olan bazı far bölümlerinin yer aldığını görmek mümkün olacak. En azından hazırlanan render görsellerinde vurgulanan kısım tam olarak burası.

Diğer taraftan 2022 Hyundai Palisade, güncellenmiş olan bir logo alanını da beraberinde getirecek. Bu kısımda “H” şeklinde dev bir logo olduğunu göreceğiz. Birkaç ayrı ışıklandırma alanının bulunduğu ön kısımdan arka kısma geçildiğinde de benzer değişikliklerin işaret edildiğini görmekteyiz.

Yine dev bir logo ve bu logonun altında model yazısı yer alacak gibi gösterilmiş. Stop lambaları ise çok çok daha geniş ve dikey olarak konumlandırılacak olarak gösterilmiş. Bu tasarımın gerçeği ne kadar yansıttığını ancak ve ancak tanıtımda öğreneceğiz.

Bir cevap yazın

Contact Us