2022 Honda CR-V kamuflajlı şekilde görüntülendi

Yakın gelecekte yeni nesline geçiş yapmaya hazırlanan Honda CR-V, dış tasarımındaki değişiklikleri kamuflajın altına gizlese de bazı detaylar açıkça görülebiliyor.

Mevcut Honda CR-V 2016 yılından bu yana yollarda ve geçtiğimiz yıl hafif bir makyaj operasyonundan geçirilse de yeni jenerasyona geçiş zamanı yaklaştı. Japon üreticinin yol testlerine devam ettiği 2022 Honda CR-V bir kez daha görüntülendi.

Eğer kamuflajlı fotoğraflar bizleri yanıltmıyorsa 2022 Honda CR-V’nin selefine kıyasla daha büyük göründüğünü söylemek mümkün. Ön kaput şimdikine göre biraz daha uzun. Bu da burun kısmının daha önde olmasını ve ön profilin daha düz görünmesini sağlamış. Petek desenli büyük panjur ve ince LED farlar ön bölümün dikkat çeken tasarım unsurları arasında.

2022 Honda CR-V’ye yandan baktığımızda yan aynaların A sütunlarının köşesinden kapılara alındığını görüyoruz. Geniş omuz çizgisi stoplara kadar devam ederken, D sütununun yapısı da değişmiş gibi görünüyor. Arka tarafta ise mevcut modele kıyasla daha sade bir tasarımla karşılaşacağız gibi görünüyor. Ayrıca plaka da yenilenen stop lambalarının arasına taşınmış.

Yeni nesil CR-V, yeni dijital gösterge paneli ve daha büyük bilgi-eğlence ekranı gibi birtakım teknoloji güncellemesini de beraberinde getirecek. Teknik detaylar henüz bilinmiyor fakat Avrupa’da, yeni nesil CR-V’yi de e:HEV adı verilen hibrit sistemle görmeyi bekliyoruz.

Bir cevap yazın

Contact Us