2022 Honda Civic Si

Yeni 2022 Honda Civic Si için biraz daha aksesuar eklemek mi istiyorsunuz? Honda, Civic XI forumundan sızdırılan bu aksesuar fiyatlandırma tablosu sayesinde hayallerinizdeki Honda Civic Si’yi elde etmenin ne kadara mal olacağını biliyoruz. Tek yapmanız gereken yerel Honda bayinizi aramak ve Honda tarafından resmi olarak onaylandıktan sonra sipariş vermek.,

Aksesuarlar söz konusu olduğunda Honda, Civic Si için seçkin bir ürün listesi sunuyor. Her zamanki yer paspasları ve sıçrama korumaları mevcut, ancak daha ilginç şeylerden bahsedelim. İlk olarak, 18 inçlik siyah alaşımlı jant isteyen müşterilerin 1.927,84 $ toplaması gerekecek. Daha agresif bir stil hayranıysanız, Honda size göre.

Ön gövde altı spoyleri, arka gövde altı spoyleri, HPD amblemi ve son olarak yan gövde altı spoylerini içeren HPD Kit adlı eksiksiz paketi toplam 1.514,90 $ karşılığında seçebilirsiniz, bu da paranız için büyük bir değer gibi görünüyor. Bu paketteki her öğe, ek öğelerin tam görünümünü beğenmezseniz ayrı bir seçenek olarak sunulur.

2022 Honda Civic Si: yeni nesil konfor

Yaklaşan 2022 Honda Civic Si, turboşarjlı gücü piyasaya süren önceki 10. nesil Civic Si’nin bir evrimidir. 11. nesil Civic Si, benzer bir 1.5 litrelik turboşarjlı motor kullanıyor ancak Honda, ayarlarına benzersiz bir yaklaşım getirdi. Honda, diğer tüm yeni nesil performans otomobilleri gibi daha fazla güç eklemek yerine, daha iyi sürülebilirlik adına güç rakamlarını düşürmeyi tercih ediyor.

Bu, 11. nesil Civic Si’yi çok ilgi çekici bir sürücü arabası yapıyor. Honda’nın manşetleri kaplayan rakamlarla satış peşinde koşmadığı ve bunun yerine müşteriye rafine bir sürüş deneyimi sunmaya odaklandığı açık.

Güncel tüm araba haberlerimizi okumak ve fiyat listelerini incelemek için takipte kalın. Bizleri aynı zamanda Twitter’dan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Contact Us