2022 Ford Ranger Retro, Splash görünüm paketini canlandırıyor

Retro Ford Rangers hayranları, 2022 model yılı için Splash görünüm paketinin yeniden canlanmasını takdir edecekler. O günlerde, 90’larda olduğu gibi, Ford Ranger Splash gösterişli tek renkli boya ve vinil çıkartmalar giyiyordu, alçaltılmış bir süspansiyonla sunuluyordu ve basamaklı bir yatak kullanıyordu. 2022 Ranger Splash, normal sürüş yüksekliğini ve normal yatak kenarlarını korurken, daha şık bir dış ve özel iç donanımlardan yararlanıyor.

Normal Splash paketi, turuncu ve siyah gövde tarafındaki grafiklerin yanı sıra 12 kollu tasarımlı mat siyah 18 inç jantlarla ayırt ediliyor. Izgara burun deliklerine turuncu vurgular da dahil edilmiştir ve tamponlar ve çamurluk havalandırmaları da dahil olmak üzere çok sayıda başka parça parlak siyah boyayla kaplanmış. Ford, Splash modellerinin turuncu kontrast dikişlere ve diğer özel donanımlara sahip özel olarak tasarlanmış koltuklara sahip olduğunu söylüyor. Kabinin diğer kısımları da Cadılar Bayramı konseptiyle yola çıkıyor.

Ford, tüm yıl boyunca mevcut olacak normal Splash paketinin yanı sıra Splash Limited Edition’ları da sunacak. Özel boya renkleri giyerek, birkaç ayda bir, birkaç yüz adetle sınırlı sayıda tek tek tanıtılacaklar. 18 inçlik siyah jantlara sahip olacaklar ve ayırt edici dış ve iç renk kombinasyonlarına sahip olacaklar. Seri, Splash Snow Edition ile başlıyor, ancak Ford fiyatlandırmayı açıklamadı.

 

Bir cevap yazın

Contact Us