2022 BMW X7 gözüktü!

BMW, X serisi için yeni bir model hazırladığını zaten yakın bir zamanda duyurmuştu. Bu modelin yeni X7 serisi olacağına ise neredeyse eminiz diyebiliriz. İşte beklenen araç 2022 BMW X7 serisi olacak. Bir nevi devam serisi olacak araç için bilgiler de gelmeye devam ediyor. En son yeni kasa ile beraber aracın görüntüleri ortaya çıktı.

Araç görüntülerine göre tam anlamıyla yeni bir far sistemi göreceğiz gibi duruyor. Resmi görseller henüz gelmiş değil ama kamuflajlı görseller bile bu yeni far yapısını işaret ediyor diyebiliriz.

Farlara baktığımız zaman iki parçalı far yapısı olacağını net olarak anlıyoruz. Üst kısımda bir LED gündüz farı dizilimi var gibi gözüküyor. Alt kısımda ise temel farlar yer alacak gibi duruyor. Alt kısımdaki farlar LED gündüz farları olacak.

İki parçalı far yapısıyla beraber araç bu kısımda önemli bir fark ile gelmiş olacak diyebiliriz. Farlardan ayrılıp orta kısma baktığımız zaman ise yine yeniden böbrek ızgara bizi karşılıyor. Böbrek ızgara yapısının hemen hemen eski seri ölçülerinde araçta kullanılmaya devam ettiğini görüyoruz.

Burada çok önemli bir fark var mı derseniz görseller kamuflajlı olduğu için tam olarak anlaması mümkün olmuyor. Fakat bir tık daha büyük olduğunu söyleyebiliriz.

Bu kısımlardaki değişim dışında, aracın kaput kısmında ise yine eski modele göre bir makyajlama çalışması yapılmış durumda. Sadece kamuflaj görsellerinden bile anladığımız şu ki söz konusu 2022 BMW X7 modelinde önemli değişiklikler bekleyeceğiz.

Kamuflajlı görseller testlere devam edildiğinin kanıtı. Tanıtım için bir tarih açıklaması yapıldığı zaman, belki belli detaylarla yeni resmi görseller gelebilir.

Bir cevap yazın

Contact Us