2022 BMW X1’den daha fazla detay gösterildi

Yeni nesil BMW X1, sonunda crossover’ın tasarımını daha fazla ortaya çıkaran yeni bir grup casus fotoğrafla geri dönüyor. Almanya’da bir dizi başka BMW prototipinin (daha sıcak bir M4 versiyonu gibi görünenler dahil) yanında görüntülenen yüksek sürüşlü Bimmer, üretim farlarını ve arka lambalarını takıyor ve birkaç ilginç ayrıntı gösteriyor.

Radyatör ızgaraları eski modele göre daha küçük ve bu prototip, tamponun alt kısmı için sportif bir tasarım ortaya koyuyor. Bu, yeni X1’in M Sport paketinin nasıl görüneceğine dair erken bir ipucu olabilir.

Fotoğrafçılara göre bu geleneksel bir yanmalı model ve arkadaki egzoz düzenine bakılırsa dizel gibi görünüyor. Arka kısımdan bahsetmişken, BMW artık crossover’ı geçici kümelerle test etmediği için nihayet arka lambalara bir göz atabiliriz.

Yeni farlar ve biraz daha büyük ızgaralar ile ön ucun tasarımını ve casus fotoğraflarında görüldüğü gibi alt ızgara düzenini ön görüyor. Ayrıca, i4’te kullanılanlardan ilham alarak crossover’ın yeni kapı kollarının nasıl görüneceğini de görebilirsiniz.

2022 BMW X1 (kod adı U11) önümüzdeki yıl ABD’ye gelecek ve yanmalı, hibrit, plug-in hibrit ve tamamen elektrikli güç aktarma organları ile sunulacak. Daha uygun fiyatlı versiyonlar ön tekerlekler tarafından motive edilecek, isteğe bağlı olarak bir AWD sistemi de sunulacak. Yeni X1’i, 2022 için planlanan bir pazar lansmanı ile yıl sonuna doğru tam olarak görmeyi bekliyoruz.4

Bir cevap yazın

Contact Us