2021 Jeep Commander için teaser geldi

2025 yılına kadar çok iddialı teknolojiler sunma hazırlığında olduğunu açıklayan Jeep, yeni araçları için ilk paylaşımı yaptı. En fazla konuşulan araç ise 2021 Jeep Commander modeli oldu. Bu yılın ikinci yarısı içerisinde duyurulacak olan araç, şimdiden gösterildi.

Belki dış tasarım için çok fazla bir bilgi gelmedi ama iç mekan için önemli detaylar geldi. Bir video paylaşıldı ve iç mekan gösterildi. Açıkçası Premium sınıfı bir araç göreceğimizi de tam olarak burada anlamış olduk.

Paylaşılan videoda konsol için detaylar gözüküyor. Baktığımız zaman konsol kısmında yeni bir ekran kullanılacağını kesin olarak anlıyoruz. Biraz gölgeli olsa bile multimedya ekranının altında ızgara yapısının yer alacağını görüyoruz.

Bunun altında da butonlar bulunacak ve orta konsolda standart boyutlarda bir vites kolu yer alacak. Direksiyon kısmında da yenileme yapılmasını bekliyoruz. Daha dikkat çekici ve çok daha fazla kontrol butonunun bulunduğu bir direksiyon gelirse şaşırmamak lazım.

2021 Jeep Commander modelinin iç kısmında öne çıkan diğer detay ise kaplamalar olacak. Hem koltuk döşemelerinde hem de orta konsolda yeni malzemeler kullanılacak.

Çok net değil ama biz kahverengi bir döşeme kullanıldığını görüyoruz. Hem konsol kısmında hem de koltuk döşemelerinde böyle bir tercih yapılmış gibi duruyor.

Dijital gösterge paneli ve arka kısımda yer alan deri kaplamalarda bir hayli dikkat çeken kısımlar olarak öne çıkıyor. Kısacası iç kısma bakacak olursak, çok iddialı bir araç bizi karşılayacak orası kesin. Dış kısma ilişkin detaylar da paylaşılmaya başladıkça biz de bilgi vereceğiz.

Tanıtım tarihi şu an için gözükmedi bunu da belirtmiş olalım. Tanıtım tarihi yıl içerisinde açıklanacaktır.

 

Bir cevap yazın

Contact Us