2021 Hyundai i20 için kampanya başladı!

2021 Hyundai i20, ülkemizde satılan en ucuz araçlar arasında yer alıyor. Araç fiyatları ortada. Bu nedenle çok ucuz olduğunu söylemek mümkün değil ama yine de rakiplere göre fiyatların en uygun olduğu araçlardan biri. İşte bu uygun fiyatlı model için markanın iddialı bir kampanyası da olduğu açıklandı. 2021 Hyundai i20 kampanyası ile i20 modelini almak isteyenler için bir fırsatta sunulmuş oldu.

Yeni bir i20 almak isteyenler için iddialı olacak olan kampanyanın detaylarına geçelim ve nasıl bir fiyat avantajının bizi karşıladığından söz edelim.

Aslında bir yaz kampanyası olarak gösterebileceğimiz kampanya Temmuz ayının sonuna kadar geçerli olan bir kampanya. Kampanyadan iki ayrı şekilde yararlanabiliyorsunuz. Birinci kısım nakit indirimi kısmı. İsteyenler için belli bir miktara kadar nakit indirimi var. Bu indirim maksimum olarak 17 bin TL’yi buluyor.

Nakit indirimi dışında diğer bir avantaj ise 75 bin TL’ye kadar kredi avantajı. Eğer 75 bin TL’ye kadar kredi kullanmak isterseniz o zaman da 12 ay vadede %0.99 faiz imkanından yararlanabiliyorsunuz. Kredi kampanyası 1.4 Jump AT modeli haricindeki tüm paketlerde geçerli olarak kullanılabiliyor. Bu pakette ise herhangi bir kredi kampanyasından yararlanamıyorsunuz.

2021 Hyundai i20 kampanyasının kilit noktalarından bir diğeri de iki fırsatın bir arada kullanılmasının mümkün olmadığı. Yani kredi fırsatından yararlanmak isterseniz bu durumda 17 bin TL’lik nakit indiriminden yararlanmanız mümkün değil. Aynı durum nakit indirimi için de geçerli.

Merak edenler için fiyat bilgisi de verelim. Şu an için aracın 2021 modelinin başlangıç fiyatı indirimle beraber 161 bin TL. İndirimsiz olarak 178 bin TL. Artık paket seçeneklerine göre durum değişiyor.

Bir cevap yazın

Contact Us