2021 Fiat Pulse’ın iç mekanından ilk görüntüler

Fiat, bundan iki ay evvel Latin Amerika’da satışa sunacağı yeni SUV modelini duyurmuş ve yapılan oylama sonucu aracın ismi Fiat Pulse olarak…

Fiat, bundan iki ay evvel Latin Amerika’da satışa sunacağı yeni SUV modelini duyurmuş ve yapılan oylama sonucu aracın ismi Fiat Pulse olarak belirlenmişti. Duyuruda dış dizaynını gördüğümüz yeni Fiat Pulse’ın iç yeri da bugün ortaya çıktı.

Fiat Pulse neler sunacak?

Yeni Fiat Pulse’ın konsol yerleşimi yeniden bu pazarda satılan Argo ve Cronos’a benzese de birtakım farklılıklar mevcut. Şoförün çabucak önünde, multimedya tuşlarının yanı sıra kırmızı ‘sport’ tuşunun da yer aldığı üç kollu direksiyon mevcut. Ayrıyeten 7 inçlik büsbütün dijital gösterge ekranı ve 10.1 inç dokunmatik multimedya ekranı da dikkat çeken ayrıntılar ortasında.

SUV’daki multimedya sisteminde son jenerasyon Uconnect yazılımı kullanılmış. Sistemin denetim edildiği ekranın altındaysa dijital otomatik klima denetimlerinin de yer aldığı düğmeler ve USB girişleri mevcut. Bunun yanı sıra, yapılan açıklamaya nazaran Pulse’ta uzaktan çalıştırma üzere özellikler de bulunacak. Ayrıyeten müşteriler yeni döşeme ve renk seçeneklerini de tercih edebilecek.

Önümüzdeki aylarda Brezilya’da satışa sunulması beklenen 2021 Fiat Pulse’ta iki motor seçeneği bulunacak. Bunlardani birincisi 110 beygir güç ve 139 Nm tork üreten 1.3 litre atmosferik, başkasıysa 120 beygir güç ve 196 Nm tork üreten 1.0 litre üç silindirli ünite olacak. Atmosferikte 5 ileri manuel yahut CVT kombinasyonuna yer verilecekken turbo ünite 6 ileri otomatik şanzımanla satına alınabilecek.

Bir cevap yazın

Contact Us