2022 Skoda Scala özellikleri ve fiyat listesi

Skoda Australia güvenlik açısından küçük bir artış ve ürün yelpazesi için yeni bir kalite ile geliyor.

Tüm sınıflarda artık şerit yardımı güvenlik teknolojisine eklenen bir şerit tutma sistemi var. Bu, Scala’nın arka manevra frenlemeli AEB , geri görüş kamerası ve menzil genelinde yedi hava yastığı içeren güvenlik ekipmanı listesine katılıyor .

Apple CarPlay ve Android Auto, klima, adaptif cruise control, gizlilik camı, kumaş koltuklar ve 18 inç alaşım jantlar mevcut.

Monte Carlo, ızgara, arka difüzör ve amblem gibi karartılmış öğelerin yanı sıra siyah 18 inç alaşım jantlara sahip sağlam görünümlü bir gövde kitiyle birlikte geliyor. Ayrıca kırmızı vurgulu kumaş koltuklar içeren sportif iç mekan da var.

Monte Carlo sınıfları panoramik bir tavan, LED farlar, yakınlık anahtarı, çift bölgeli klima kontrolü ve spor süspansiyonu beraberinde getiriyor.

Belirtildiği gibi, Scala’nın Başlatma Sürümü şimdi İmza sınıfı ile değiştirildi ve tamamen aynı standart özelliklere sahip. Bunlar arasında 18 inç Vega Aero alaşım jantlar, deri koltuklar, 9.2 inç medya ekranı, uydu navigasyon, sekiz hoparlörlü stereo, otomatik LED farlar, kablosuz Apple CarPlay, ısıtmalı ön koltuklar ve otomatik park yer alıyor.

Scala serisinde 110kW ve 250Nm üreten 1.5 litrelik turbo benzinli dört silindirli bir motor mevcut.

Giriş seviyesi Ambition’da altı vitesli düz vites kutusu ve yedi vitesli çift kavramalı otomatik şanzıman mevcut. Monte Carlo ve Signature sadece çift debriyajlı otomatik ile alınabilir.

2022 SCALA FİYAT LİSTESİ

SCALA 1.0 TSI 110 PS DSG Elite 230.900
SCALA 1.0 TSI 110 PS DSG Premium 302.400
SCALA 1.5 TSI ACT 150 PS DSG Premium 327.400

Bir yanıt yazın

Contact Us