Yeni Citroen CC21 emisyon testinden geçti

Citroen alt kompakt SUV’nin CC21 kod adlı prototip modeli hala yoğun bir şekilde kamuflajla kaplı, bu nedenle aracın tasarımı ve stili hakkında yorum yapılabilmesi için çok az ipucu var. Ancak emisyon testinden geçtiğini görebiliyoruz.

Citroen’in CC21 kod adlı yeni Made in India SUV’sinin yeni casus fotoğrafları çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Araca takılan aparata bakılırsa, görüntülerdeki prototip modelin emisyon testinden geçtiği görülüyor. Bununla birlikte, araba hala kamuflajla kaplanmış durumda, bu yüzden arabanın tasarımı ve stili hakkında yorum yapabileceğimiz çok az ipucu var. Otomobilin bazı ipuçlarını da Hindistan’da piyasaya sürülmesi planlanan C3 Aircross’tan alması muhtemel.

Yeni görüntüler bize sadece CC21 SUV’nin profiline ve arka kısmına bir bakış sunuyor. Böylece, dış özellikler açısından, çelik jantlar, şık ORVM’ler, kare tekerlek davlumbazları ve gövde altı kaplaması gibi görünen şeyleri görüyoruz. Kamuflaj ve sahte kaplama pek bir şey ortaya çıkarmasa da, daha fazla tampon kaplaması ve LED stop lambaları ile heykelsi bir tasarım görmeyi bekliyoruz. Ayrıca üretim otomobili, en azından daha yüksek özellikli modellerde alaşım jantlarla gelecek.

Bir cevap yazın

Contact Us