Porsche makyajlı Macan’ları listeledi

Porsche, makyajlı Macan SUV’yi markanın Indian web sitesinde listeledi. Macan, Macan S ve Macan GTS olmak üzere üç farklı şekilde sunulacak.

SUV, güncellenmiş bir ön ızgara, daha büyük alaşım jantlar (19 – 21 inç arasında), revize edilmiş LED farlar ve arkada ince ayarlı bir difüzör ile birlikte geliyor. Ayrıca GTS kaplaması, benzersiz bir arka difüzör ile birlikte… Bunun yanında yenilenmiş bir kabin ve gösterge paneli düzenine sahip. En önemli değişikli ise yerini dokunsal geri bildirime sahip dokunmaya duyarlı panellerle değiştirilen orta konsoldaki fiziksel düğmelerin kaldırılması. Porsche artık müşterilerine daha fazla özgürlük sunarak iç mekanları kendi zevklerine göre özelleştirmelerine olanak tanıyor.

Makyajlı 2022 Porsche Macan şimdi iki motor seçeneğiyle geliyor. Taban kaplaması, 2.0 litrelik dört silindirli turbo benzinli motorun güncellenmiş bir versiyonuyla güçlendirilmeye devam ediyor. Şimdi 265 BHP ve 430 Nm üretiyor; eski versiyona göre 13 BHP ve 50 Nm artmış.

Macan S ve Macan GTS, şimdi eski 3.0 litrelik V6’nın yerini alan 2.9 litrelik bir V6 turbo benzinli motorla çalışıyor. Macan S’deki motor 380 BHP üretecek şekilde ayarlanmış, GTS varyantında ise 440 BHP üretmektedir. Her üç donanım da standart olarak dört tekerlekten çekiş sistemi ve Porsche’nin PDK çift debriyajlı otomatik şanzıman ünitesi ile geliyor.

Bir cevap yazın

Contact Us